Turkcell Toplantıdayım Uygulamasını Kullanana 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Toplantıdayım 1 GB Bedava İnternet
Turkcell Toplantıdayım 1 GB Bedava İnternet

Turkcell ülkemizin önde gelen iletişim operatörlerinden bir tanesi olarak uzun yıllardır kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Her zaman farklı uygulamalar ve kampanyalar ile karşımıza çıkan marka 2020 senesinde de muhteşem uygulamalarını bizlere sunuyor. Toplantıdayım uygulaması ile birlikte iş yoğunluğunda sizlere ulaşmak isteyen yakınlarınıza istediğiniz mesajlar gönderebilirsiniz.

Turkcell tarafından sunulan bu uygulama, gününün büyük bir kısmını çalışarak geçiren ve sıklıkla toplantılara katılan kişiler için sunulmaktadır. Uygulamayı kullanmaya karar veren kişiler uygulama tarafından sunulan özelliklerin yanı sıra 1 GB bedava internetin de sahibi olacaktır. Bedava internetin alınabilmesi için gerekli adımların atılması yeterli olacaktır.

Toplantıdayım İnternet Kazanma

Akıllı telefonların hayatımıza girişi ile birlikte günlük programlarımızı çok daha kolay bir şekilde kontrol edebiliyoruz. Telefonlarımızdaki takvimleri ve hatırlatıcıları kullanarak önemli günlerin hiçbirini kaçırmamamız mümkün oluyor. Sürekli olarak toplantıdan toplantıya koşan ve bu zamanlarda arayanlara cevap vermesi mümkün olmayan kişiler toplantıdayım servisini kullanabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Hat Kampanyası 25GB İnternet ve 750 Dakika Bedava

Toplantıdayım servisinde kullanıcılara belirli anonslar sunmaktadır. İlk olarak bu anonsların tamamını dinleyen kullanıcılar, sonrasında aralarından bir tanesini seçerek kendi anonsu olarak ayarlar. Bunun sonrasında akıllı telefonlarının takvimlerine eklenen toplantı saatlerinde telefonunuz çaldığında karşı tarafa seçilen anons iletilecektir. Bu anonsun iletilme süresinde telefon çalmaya devam edeceğinden istenirse açılıp konuşmaya başlanabilir. Bu muhteşem servis ile aramalar çok daha rahat bir şekilde kontrol edilecektir.

Turkcell Toplantıdayım Kampanyası 1 GB Bedava İnternet
Turkcell Toplantıdayım Kampanyası 1 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından sunulan bu uygulama ücretlidir. Haftalık 7 TL gibi cüzi bir miktar karşılığında bu hizmet satın alınabilir. Özellikle haftalık bir üyelik seçilmesinin sebebi kullanıcılarının kolaylıkla iptal edebilmesi ve boşuna para ödememesidir. İş hayatlarının belirli haftalarında toplantıları yoğunlaşan kişiler için harika bir uygulama olacaktır. Uygulama kullanıma başlanıldığı takdirde 1 GB bedava internet hatlara tanımlanmaktadır.

Toplantıdayım 1 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından sunulan Toplantıdayım uygulamasının kullanılabilmesi için ilk olarak indirilip yüklenmesi gerekmektedir. Aktif olarak akıllı telefonlarını kullanan kişiler App Store ya da Play Store üzerinden indirme işlemlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Uçuran 6GB Paketi 45 TL

Turkcell tarafından bu indirme işlemine alternatif olarak farklı bir işlem de sunulmaktadır. Telefonlarının mesaj bölümüne giren kişiler TOPLANTI yazıp 2200’a SMS gönderebilirler. Gönderilen bu SMS’lerin ardından Turkcell tarafından indirme linklerini içerisinde barındıran bir cevap gelecektir. Gelen SMS içerisinde yer alan bağlantı linklerine tıklayarak da bu program indirilebilmektedir.

Uygulamaya giriş işlemine geçildiğinde kullanıcıların telefon numaralarını vermesi istenir ve kullanım sözleşmeleri karşılarına gelir. Kullanım sözleşmeleri onaylandığı anda telefonlara bir onay kodu gelecektir. Gelen onay kodunu uygulamaya giren kişiler başarılı bir şekilde giriş işlemini gerçekleştirebilirler. Uygulamanın başarılı bir şekilde kullanılabilmesi için takviminiz ile çalışmasına izin vermelisiniz. Bunun için gelen soruyu onaylayan kişiler artık uygulamayı kullanmaya başlayabilecektir. Toplantıdayım uygulamasını kullanmak adına bu işlemleri yapıldığı anda kullanıcıların hatlarına 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Verilen bu internet aynı hizmetin kendisi gibi 1 haftalıktır. 1 hafta boyunca kullanılmadığı takdirde hatlardan iptal edilmektedir. Bu uygulamayı kullanmayı bırakmak isteyen kişiler çok basit bir şekilde uygulamayı iptal edebilmektedir. Tekrar aktif ettiklerinde 1 GB internet daha alma şansları olmayacaktır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*