Turkcell Sen Yap Diye Bedava İnternet Kampanyası

BİP’ten Mesaj Gönder Hediye 1 GB
BİP’ten Mesaj Gönder Hediye 1 GB

Turkcell kullanıcıları düzenli olarak bedava internet kazanmanın keyfini sürerler. Çok sayıda uygulama ile yapılan anlaşmalar kullanıcılara düzenli bir biçimde bedava internet kazanma şansı tanır. Bunun yanı sıra Turkcell tarafından yeni başlatılan kampanyalar ile de hediye internet kazanma şansı elde edilecektir.

BİP uygulaması Turkcell tarafından oluşturulan uygulamaların başında gelir. Birçok farklı işlemin gerçekleşebildiği bu uygulama kullanıcılarına bedava internet imkânı da sunmaktadır. Turkcell bedava internet kazanabilmek için kullanıcılar BİP uygulamasını telefonuna indirerek işe başlarlar. Sonrasında belirli kanallar takip edildiğinde bedava internet hatlara tanımlanmaya başlar. Sen Yap Diye kanalı kullanıcıların sürekli olarak internet kazanabilmek için takip edebilecekleri kanallardan bir tanesidir.

Turkcell 2020 Ramazan Bedava İnternet
Turkcell Sen Yap Diye Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan hediye internet kampanyaları her zaman kullanıcıların ay içerisinde çok daha fazla internet kullanmasına imkan tanımaktadır. Sen Yap Diye kampanyası Turkcell bedava internet arayışı içerisinde olan kişiler için muhteşem bir seçenek olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sevgililer Günü Hediye ve indirimleri

BİP uygulaması telefonlara indirildikten sonra ücretsiz olarak kurulum işlemleri gerçekleşir. Uygulamaya giriş işlemini yapan Turkcell aboneleri istedikleri kanalı takip etme yetkisine sahip olacaktır. Bu doğrultuda Sen Yap Diye kanalı takip edilerek bedava internet kazanma hakkı elde edilir. Kanalı takip eden kullanıcılar 1 GB bedava internetin sahibi olacaktır. Bunun yanı sıra her hafta ekstra Salla Kazan kullanım hakkını da elde ederler.

Sen Yap Diye Ek Salla Kazan

Turkcell tarafından düzenlenen Sen Yap Diye kampanyası diğer bir bedava internet kampanyası ile birlikte çalışmaktadır. Bilindiği üzere Turkcell aboneleri düzenli olarak Salla Kazan uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirler. Hazırlanan çarkı haftada bir defa döndüren kişiler bedava dakika, SMS ya da internetin sahibi olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell EBA 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır?

Kullanıcılar bu hediye çarkını haftada yalnızca 1 defa kullanabilirler. Ekstra kullanım hakları için ücret ödenmesi gereklidir. Ancak Sen Yap Diye kampanyasına katılım gösterildiğinde ekstra 1 defa daha hak kazanılmaktadır. Ekstra Salla Kazan hakkı ile Turkcell bedava internet kazanma şansı da yükselir. Böylece aboneler düzenli olarak internet kazanabilecekleri bir başka kampanyaya sahip olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*