Arayanıbil Plus Kampanyası

Arayanıbil Plus Kampanyası
Arayanıbil Plus Kampanyası

Arayanıbil plus kampanyası ücreti ve Arayanıbil plus kampanyası hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Arayanıbil Plus nedir?

Arayanıbil servisiyle telefonunuz kapalı olduğunda veya ulaşılamaz olduğunuz durumlarda sizi arayanı bilebilirsiniz. Türk telekom’un ücretli bir hizmetidir.

Arayanıbil Plus nasıl yapılır?

Arayanıbil Plus servisinden yararlanmak için mesaj atabilirsiniz. Aylık ve 6 aylık abone olabileceğiniz bu servis için mesaj bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • Arayanıbil kampanyasından 1 aylık yararlanmak için; PLUS yazıp 7065’e gönderin.
  • Arayanıbil kampanyasından 6 aylık abone olmak için; PLUS yazıp 7066’ya gönderin.

Arayanıbil Plus ücretsiz mi?

Arayanıbil plus servisi ücretlidir. Aylık ve 6 aylık abone olabilirsiniz. Arayanıbil plus servisinin aylık 3,49 TL ve 6 aylık ücreti 17,49 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası

Arayanıbil Plus Bedava İnternet

Arayanıbil Plus bedava internet nasıl alınır?

Arayanıbil Plus servisini kullananlar haftalık ve aylık bedava internet alabilirler. Servise üye olanlara otomatik tanımlanacak bedava internet şu şekildedir.

Arayanıbil Plus Aylık abonelik için haftalık 1GB bedava internet ve 6 aylık abonelik için aylık 1GB bedava internet hediye edilecektir. 1 GB hediye internet paketi 48 saat içinde otomatik olarak tanımlanacak ve tanımlanma bilgisi SMS ile abonelere bildirilecektir.

Arayanıbil Plus İptal Etme

Arayanıbil plus iptali ve arayanıbil plus nasıl iptal edilir sorusunun cevabı abonelik şartınıza göre değişebilir. Aboneliği iptal ettirdiğinizde ödediğiniz bedeli geri alamayacaksınız. Arayanıbil Plus yeni alım yapmayınız ve paketin otomatik sürdürülmemesi için müşteri hizmetlerini arayınız.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Fizy Dinledikçe 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

Arayanıbil Plus A50 Telekon Çekilişi

Samsung Galaxy A50 kazanma şansı yakalamak için ArayanıBil Plus’a abone olmak gerekmektedir. Çekiliş kampanyası, 27.12.2019-25.03.2020 tarihleri arasında TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 25.12.2019 tarihli ve E.12224 sayılı izniyle düzenlenmektedir.

ArayanıBil Plus’a 6 aylık abone olunduğunda 6 çekiliş hakkı kazanılır. 6 aylık servis bedeli tahsil edilemediği durumlarda vergiler dahil 3,49 TL karşılığında aylık abonelik başlatılır. Bu durumda 1 çekiliş hakkı kazanılır, haftalık 1GB internet paketi hediye edilir.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*