Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap, 3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB Kazan

Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap, 3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB Kazan
Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap, 3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB Kazan

Artık GB’lar dakikalar ile yarışıyor! Instagramdan, Netflix’e kadar her uygulamayı cep telefonunuza indirerek sular seller gibi GB’lar harcayabilirsiniz. Vodafone da bunu düşünerek müşterilerine oldukça cazip teklifler ile birlikte geliyor. Yeni kampanyası ise: Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap, 3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB İnternet Kazan! Peki bu kampanya nedir?

Öncelikle, Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap, 3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB İnternet Kazan! kampanyası Vodafone’un faturalı veya faturasız bütün müşterileri için geçerlidir.

Kampanyadan Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler çok basit: Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli olmaya davet etmek. Eğer siz de 30 GB internetiniz ile doya doya GB harcamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken akıllı telefonunuza Vodefone’un Davet Et Kazan adlı uygulamasını indirin. Ardından, Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap, 3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB İnternet Kazan! Kampanyası ile davet edeceğiniz arkadaşınızı belirleyin. Bu arkadaşınıza uygulama üzerinden bir link gönderin. Arkadaşınızın bu link üzerinden sizin, kampanyadan yararlanabilmeniz için bir üyelik başlatması gerekir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Kolay Paket nasıl alınır?

Davetle gelecek olan arkadaş, gönderilen linkten faturalı hat başvurusunda bulunmalıdır. Eğer arkadaşınız gönderdiğiniz link üzerinden faturasız hat başvurusunda bulunmuşsa maalesef, arkadaşını vodafone evde internetli yap kampanyasından yararlanma imkânınız yoktur. Arkadaşınız, faturalı hat başvurusunu yapıp aktivasyon işlemini tamamladığında 3 ay boyuna geçerli olan 30 GB internet hediyenize kucak açabilirsiniz.

Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap,  3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB Kazan

“Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap, 3 Ay Boyunca Geçerli 30 GB İnternet Kazan!” Kampanyasının Detayları

Öncelikle kampanya kapsamından yararlanabilmek için arkadaşınıza göndereceğiniz link Vodafone tarafından kabul edilen bir siteden gönderilmelidir. Vodafone Yanımda isimli mobil uygulamadan, Vodafone’un resmi sitesinden veya Davet Et Kazan isimli uygulamadan bir link göndermeniz gerekir.

Arkadaşını Vodafone evde internetli yap, 3 ay boyunca geçerli 30 GB internet kazan Kampanyası kapsamında kazandığınız 3 ay geçerli 30 GB internet, sadece yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, yurtdışı kullanımları için geçerli değildir. Aynı zamanda kazanacağınız Gb’lar yalnızca size tahsis edilmiştir. Üçüncü bir kişiye devri yasaktır. Aynı zamanda Vodafone’un kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkı da saklıdır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Faturasız Hat Genç Kolay Paketleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*