BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Fırsatları
BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Fırsatları

Birçoğumuz boş zamanlarımızı internet bağlantımızı kullanarak değerlendiriyoruz. Oyunlar, diziler, filmler ve sosyal medya siteleri boş vakitlerimizin değerlendirilmesinde çok önemli bir kısmı kapsıyor. Diğer operatörlerde olduğu gibi BİMCell aboneleri de internetlerinin yetersiz kaldığından şikayetçi. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gereken işlem ise bedava internet fırsatlarını değerlendirmek.

BİMCell Hat Sahibi Olanlara Bedava İnternet

BİMCell dışındaki iletişim operatörlerini kullanan kişiler hatlarını değiştirmek isterlerse tercihlerini BİMCell’den yana kullanabilirler. Son derece ekonomik bir operatör olan BİMCell kullanıcılarına her zaman büyük kampanyalar sunarak rakipleri ile rekabeti üst seviyede tutmak istemektedir.

Yeni bir BİMCell alan ya da BİMCell’e geçiş yapan kişiler ramazan ayında rahatlıkla kullanabilecekleri 4 GB bedava internet kazanacaklardır. Bunun yanı sıra 250 dakika ve 250 SMS de hediye edilmektedir. Bu hediyeler ile ramazan ayı çok daha kolay bir şekilde geçirilebilir.

BİMCell 4.5G Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma

Diğer operatörler gibi BİMCell de kullanıcılarının biran önce 4.5G teknolojisine geçerek en iyi hizmeti almasını istemektedir. Telefonlardan bazıları 4.5G uyumlu olmadığı için insanlar bu teknolojiye geçiş yapamayabilirler. Ancak telefonlarını yeniledikten sonra BİM şubelerinden 4.5G teknolojisine geçmek mümkün olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell Yeni Yıl Fırsatı

Bu teknolojiye geçiş işlemlerini gerçekleştiren herkes BİMCell tarafından 30 GB bedava internet kazanmaktadır. Bu muhteşem hediye kullanıcılara 1 aylık olarak sunulurken herhangi bir şekilde transferi mümkün olmamaktadır. Henüz bu teknolojiye geçiş yapmayan kişiler için en büyük fırsatlardan bir tanesidir.

BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet
BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet

BİMCell 1 GB Bedava İnternet

Korona virüsünün etkin olduğu bu dönemlerde birçok firma elinden geldiğinde müşterilerine destek olmayı amaçlamaktadır. Devletimiz de bu konuda sürekli olarak teşvik yaparken markalardan hassasiyet göstermelerini talep etmektedir.

İletişim operatörleri ile yapılan toplantıdan abonelerin tamamına hediye internet verilmesi kararı çıkmıştır. Bu karar doğrultusunda tüm BİMCell aboneleri ramazan ayında kullanabilecekleri 1 GB bedava internetin sahibi olacaktır. Bu interneti alabilmek için herhangi bir işlem yapmak gerekmez. Otomatik olarak hatlara tanımlama yapılacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell Kampanyalar 2021

BİMCell İnternet Deneme Kampanyası

BİMCell aboneleri daha önce operatörlerinin internet gücünü denememişlerde bunu bedava internete çevirebilirler. İsteyen herkesin BİMCell internetini denemesi için başlatılan bu kampanya kapsamında abonelere 500 MB bedava internet dağıtılmaktadır. Bu interneti almak için yapılması gerekenler ise oldukça basittir.

Telefonlarının mesaj bölümüne giren kişiler buradan DENEME yazıp 5555’e SMS gönderdiklerinde kampanyaya katılım göstermiş olacaklardır. Bu kampanya 6 ay sürmektedir ve yalnızca 1 ayda ücretsiz olarak 500 MB internet sunulur. Sonraki aylarda bu internet için para alınacağından kampanyadan çıkış işleminin yapılması gerekmektedir.

BİMCell Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyası

BİMCell faturasız hat sahipleri ramazan ayında yapacakları TL yükleme işlemlerini bedava internete çevirebilmektedir. Kayıt oldukları tarifeyi yenilemek için TL yükleme işlemini yapacak olan kişiler 25 TL ya da daha fazla bir yükleme yaparlarsa bunun karşılığında 1 GB bedava internet kazanırlar. Yükleme işlemleri için BİM şubelerinin kasalarına başvuruların yapılması gerekmektedir. Telefon numarasını görevliye belirten kişiler isterlerse kredi kartları ile de ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Sonrasında BONUS yazıp 4551’e mesaj gönderdiklerinde bedava internetleri hatlarına tanımlanacaktır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*