Bimcell Bedava İnternet

bimcell bedava internet
bimcell bedava internet

BİMcell hayatımıza girmesi ile birlikte pek çok avantajı ve kampanyayı bizlere sunmaya devam etmektedir. Son dönemlerde pek çok iletişim firmasının müşteri kazanmak adına rekabet içerisinde bulunduğunu bilmekteyiz. BİMcell de müşteri portföyünü arıttırmak amacıyla müşterilerine birçok kampanya ve avantajı sunmaktadır. Özellikle bedava internet anlamında BİMcell müşterilerine oldukça fazla avantaj sunmaktadır. Sizlerde BİMcell bedava internet 2021 yılı konusunda araştırma yapıyorsanız, yazımızdan detaylara ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda BİMcell Bedava İnternet konusundan bahsedeceğiz.

BİMcell Bedava İnternet 2021

Günümüzde birçok iş ve işlemi internet vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli iletişim şirketleri tarafından sunulan iletişim paketlerinin de oldukça maliyetli olduğunu ve birçok kişinin bedava internet paketlerine yöneldiğini bilmekteyiz. Sizlerde bu konuda araştırma yapıyorsanız BİMcell’i tercih edebilirsiniz. BİMcell bedava internet kampanyası ve avantajları ile birlikte adından oldukça sık söz ettirmeye devam etmektedir. Sizler için BİMcell tarafından sunulan bedava internet kampanyalarını listeledik;

İşte BİMcell Bedava İnternet Paketleri

  • BİMcell Bedava İnternet Sahur Kampanyası: BİMcell, müşterilerine Ramazan ayında sunmuş olduğu kampanya ile birlikte adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Müşterilerine sahurda kullanmaları açısından 10 GB bedava internet paketi sunan BİMcell’in bu kampanyasından faydalanabilmeniz için ilk sefer de 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. 25 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra BİMcell tarafından sunulan sahur kampanyasına katılabilirsiniz.
  • BİMcell Ramazan Ayı Kampanyası: BİMcell düzenlemiş olduğu kampanyalar ile birlikte müşterilerinin takdirini ve beğenisini kazanmayı başarmıştır. 2020 yılı Ramazan ayı için geçerli olan bu paket 2021 yılında da uygulanıp uygulanmayacağı konusunda pek çok müşteri tarafından takip edilmektedir. 1 GB bedava internet sunulan bu paketin Ramazan ayında müşterilerini oldukça memnun ettiğini söyleyebiliriz.
  • BİMcell Üniversite Öğrencilerine 6 GB İnternet Kampanyası: BİMcell tarafından Üniversite öğrencilerine yönelik olarak sunulan bedava internet paketi pek çok üniversite öğrencisinin BİMcell’e geçişini sağlamıştır. Müşteri potansiyelini artırmak isteyen BİMcell öğrencilere sunmuş olduğu bedava internet paketi ile birlikte ilgileri üzerine toplamayı başarmıştır. YÖK dersleri kapsamında sunulan bu internet paketinin detaylarına BİMcell resmi web sitesi üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.
  • BİMcell EBA Bedava İnternet Kampanyası: BİMcell tarafından oluşturulan EBA Bedava İnternet Kampanyası son dönemlerin en ilgi çeken internet paketleri arasında yerini almıştır. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin eğitim hayatını desteklemek isteyen BİMcell sunmuş olduğu 8 GB bedava internet paketi ile birlikte veliler başta olmak üzere pek çok öğrenciyi sevindirmeyi başarmıştır. Bu kampanyaya katılarak bedava internetten yararlanmak için BİMcell abonesi olmanız yeterli olacaktır.
  • BİMcell 5 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası: 2020 yılı Mayıs ayında faturasız hat sahipleri için BİMcell tarafından sunulan 5 GB bedava internet paketi pek çok kullanıcı tarafından rağbet görmeyi başarmıştır. BİMcell tarafından müşteri memnuniyeti sağlanmak amacıyla oluşturulan bu pakete sahip olmak istiyorsanız 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir.
  • BİMcell Yeni Hat Sahiplerine Özel 6 GB Bedava İnternet: Hattını BİMcell’e taşıyan müşterilere özel olarak sunulan bu paket adeta müşterilere bir hoş geldin hediyesi olarak adlandırılmaktadır. Sizlerde bulunduğunuz iletişim şirketlerinden BİMcell’e geçiş yaparak, 6 GB’lik bedava internet paketinden faydalanabilirsiniz.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

BİMcell bedava internet paketinden faydalanmak istiyorsanız, kesin ve net başvuru tarihleri ve bedava internet paketi özellikleri hakkında resmi web sitesi üzerinden veya müşteri hizmetleri numarasından detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere yukarıda bahsetmiş olduğumuz paketler belirli dönemleri içermektedir. Bundan dolayı paket edinmeden önce bu hususa dikkat etmeniz ve net olarak bilgi almanız sizler açısından oldukça faydalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*