Bimcell cebinize dost paketler

Bimcell cebinize dost paketler
Bimcell cebinize dost paketler

Bimcell sost paketler 4 ayı şekilde satın alıma sunulmuştur, internet ve konuşmaları bol olması yanında fiyatı ile de en sık tercih edilen paketlerdendir. Paket isimleri S, M, L, XL, olarak adlandırılmış ve sıralanmıştır. 23tl-42tl arasında paket fiyatları bulunmakta.

Bimcell dost paket nasıl yapılır?

Bimcell dost paket seçiminizi yaptıktan sonra sms ile paketi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Dost S paketi için “DOST S” yazıp 4551 numarasına sms göndermeniz gerekiyor. Hattınızdan bakiye tahsil edilir ve hattınıza paket tanımlanır. (Tüm Paketler İçin Aynı Yolu İzleyebilirsiniz.)

Bimcell Dost Paketi Nasıl Kullanmaya Başlarım?

Paketler arasından size en uygun olanı seçerek bu işleme başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz paketin kaydını tamamlamanız için talebinizi sms ile iletmeniz gerekir. Sms gönderildikten sonra size bir adet onay bilgilendirmesi içerikli sms gelecek ve kaydınızın tamamlandığı belirtilecektir. Daha sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİMcell hediye internet nasıl alınır?

Almak istediğiniz paketin hattınıza tanımlanabilmesi için hattınızda en az paket fiyatı kadar ödemenin sağlanabileceği miktarda bakiye olması gerekiyor. Artık paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell cebinize dost paketler

Paket Otomatik Yenilenir Mi?

Paketinizin bitmesi ile birlikte hattınızda yine yanı şekilde yeterli miktarda bakiye bulunuyorsa paketiniz otomatik olarak yenilenecektir. Hattınızda yeterli miktar da bakiye yok ise paketiniz yeniden hattınıza tanımlanmaz ve ücretlendirme başlar. Bakiyenizi paket bitiminden sonraki ilk 1 ay içerisinde paket bakiyesine eş değer duruma getirirseniz paketiniz yenilenecektir.

1 ay boyunca bakiyenizi yeterli eşiğe getirmez iseniz 1 ay içerisinde olmuşsa kullanımlarınız ücretlendirilir, bu ücretlendirmeler şu şekilde olur. Telefon konuşmalarınız 6 saniyede bir 0,015TL olarak ücretlendirilir. Her bir sms gönderiminiz 20kr olarak ücretlendirilir. Cepten internet kullanımınız ise her 1mb kullanımınız 50kr olarak ücrete tabii olur.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİMcell Sahur Kampanyası

Paket Aşımı Ücretlendirmesi Nedir?

Kullanım süreniz olan 30 gün içerisinde paket kullanımlarınızdan data, sms, ya da konuşma hakkınız biterse ek ücret ödemeniz gerekir. Konuşma kullanım hakkınızı aşmanız durumunda bu 6 saniyesi 0,015TL olarak ücrete tabii olur ve hattınıza ek ücret olarak yansır. Data kullanım hakkınız ise aşım dahilinde her KB kullanımınızda 0,005kr olarak ücrete tabii olacak ve hattınıza ek ücret olarak yansıyacak.

Paket İptali İçin Ne Yapılmalı?

Dost S paketini iptal etmek için “IPTAL DOST S” yazıp 4551’e sms göndermen gerekiyor. Tüm paketler için aynı yolu izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*