BİMCELL Deneme Kampanyası İle Bedava İnternet

BİMCELL Deneme Kampanyası
BİMCELL Deneme Kampanyası

BİMCELL deneme paketleri ile bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bu fırsatı kaçırmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Daha fazla detaylı bilgi vermeden önce bilinmesi gerekir ki Türkiye’de iletişim operatörü denildiğinde akla ilk olarak Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom gelmektedir. Ülkemizdeki insanların büyük bir kısmı bu operatörlerden bir tanesini kullanmaktadır. Ancak son dönemde bu operatörlere ek olarak BİMCELL de kullanılmaya başlamıştır. Çok uygun fiyatlara alışveriş imkânı sunan BİM marketler zinciri, aynı uygun fiyatları iletişim sektöründe de sunmaya devam etmektedir.

BİMCELL Bedava İnternet

İletişim operatörleri ilk etapta paketlerinde sundukları uygun fiyatlar ve yüksek imkânlar ile ön plana çıkmaktadır. Bu aşamada BİMCELL de oldukça başarılı bir operatör olarak gösterilmektedir. Ancak artık sunulan bedava internetler de çok değerli bir hale gelmiştir. İnsanlar, sürekli olarak çok yüksek miktarda internet içeren paketleri almak yerine düzenli olarak bedava internet kazanmayı denemektedir. Böylece daha uygun fiyatlara yüksek miktarda internet hakkı kazanılmış olacaktır.

Bedava internet kampanyaları diğer operatörlerde olduğu gibi BİMCELL içerisinde de büyük önem taşır. Kullanıcılar düzenli olarak alacakları bedava internetleri doyasıya kullanmak isteyecektir. Bunun bilincinde olan BİMCELL çok özel kampanyalar ile bedava internet imkânı sunmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Little Caesars Orta Boy Pizza Vodafone İndirimi
bimcell-bedava-internet
bimcell-bedava-internet

BİMCELL Hediye İnternet 2020

2020 senesine girildiği günden itibaren yeni yıla özel kampanyalar düzenlemeye başlayan BİMCELL, bu kampanyalar dahilinde onlarca GB internet dağıtmaktadır. Sürekli olarak bedava internet avantajlarını kullanmak isteyen kişiler kampanyaları takip ederek bedava internetlerini kazanabilmektedir. BİMCELL Deneme Kampanyası da bedava internet sunulan kampanyalardan bir tanesi olarak gösterilmektedir.

BİMCELL Deneme İnternet

BİMCELL kullanmaya başlayan kişiler, internet paketlerini satın almadan önce deneme hakkına sahip olmaktadır. Bulundukları adresten taşınan ya da yeni bir işe giren kişiler bu yeni konumlarında BİMCELL tarafından sunulan internetten ne kadar verim alabileceklerini merak etmektedir. Sunulan internet kalitesini gördükten sonra karar verilmektedir.

Farklı operatörler kullanan kişiler BİMCELL tarafından sunulan özel kampanyaları gördüklerinde hattını BİMCELL’e taşıyabilmektedir. Taşıma işlemleri günümüzde çok kolay bir şekilde yapılabildiğinden beğenilmemesi durumunda rahatlıkla eski operatörlerine dönme imkânları olacaktır. Telefonları kullanırken artık en önemli etmen internet olduğundan birçok kişi operatörün internet kalitesini denemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Şehit ve Gazi Her Ay Ücretsiz 10 GB

BİMCELL tarafından sunulan internet kalitesinin denenmesi aşamasında internet satın alma işlemine gerek olmamaktadır. BİMCELL sunduğu hizmete sonuna kadar güvendiği için abonelerine internet bağlantısını denemek için 500 MB internet sunmaktadır. Kullanıcılar, bu internet hatlarına tamamlandıktan sonra rahatlıkla deneme işlemlerine başlayabilirler. Yüksek kaliteli videolardan görüntülü konuşma işlemlerine kadar birçok farklı şekilde internet denenebilir.

BİMCELL Deneme Paketleri

Deneme için alınacak olan interneti hayli hazırda BİMCELL kullanıcısı olan kişiler de kullanabilmektedir. Her ne kadar ismi deneme kampanyası olsa da kullanıcılar 500 MB bedava internet kazanma hakkına sahiptir. Bu haklarından feragat etmelerini gerektirecek herhangi bir durum da bulunmamaktadır. Telefonlarının mesaj bölümüne giren kişiler DENEME yazdıktan sonra 5555’E mesaj göndererek kampanyaya katılım gösterebilirler. Gösterdikleri katılım sonrasında 500 MB internet hatlarına tanımlanacaktır. Mesaj gittiği anda bilgilendirme mesajları gelir ve bu kampanyanın iptali için atılması gereken adımlar belirtilir. 1 sefer ücretsiz deneme paketi satın alan kişiler diğer ay gelmeden bu paketi iptal etmektedir. Aksi halde 500 MB internet ücretli olarak hatlara tanımlanmaya devam etmektedir.

Daha fazla Bimcell bedava internet, kampanya, tarife ve paketleri hakkında bilgi almak için Bimcell Bedava İnternet sayfamıza göz atabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*