Bimcell Kampanyalar 2021

Bimcel kampanyalar 2021
Bimcel kampanyalar 2021

Bimcell ülkemizin genç GSM operatörleri arasında. Kısa sürede ciddi yatırımlar yaparak, çok sayıda abone sayısına ulaşmaya başladı bile. Bunun yanı sıra sürekli olarak devreye alınan Bimcel kampanyalar 2021 sayesinde, yeni aboneler de Bimcell kullanmaya başlıyor. Farklı şekillerde uygulama yapan bu operatör, son dönemde özellikle faturasız hat kullanıcılarına çok güzel kampanyalar düzenliyor. 25 ya da 40 TL yükleme yapan abonelere özel kampanyaları sizin için inceledik. Bakalım bu yüklemelere ve yeni gelen abonelere nasıl hediyeler veriliyor? Yeni aboneler nasıl bonus kazanıyor?

Bimcell 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Faturasız Bimcell aboneleri 25 TL ve üzerinden yükleme yaptıklarında güzel bir hediye kazanıyor. Kampanya tüm yükleme yapan aboneleri kapsamakta. Yurtiçi her yöne 500 SMS ve Bimcell 1GB İnternet hediye veriliyor. Tüm ak boyunca bu hediye kullanılabiliyor. Eğer 25 TL yerine 40 TL yükleme yaparsanız; 5GB hediye internet kazanırken, 500 SMS de ücretsiz kullanım hakkı olarak hattınıza yükleniyor. Bimcell ayrıca YÖK kayıtlı üniversitelerin kullanımına yönelik 6GB hediye internet vermektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için sadece yükleme yapılması yeterlidir. Ekstra başka bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell cebinize dost paketler
Bimcell  Kampanyalar 2021

Bimcell HEDİYE 30 Kampanya Detayları

Bimcell yeni aboneler kazanmak için de harika kampanyalar düzenlemekte. Bunlardan en güncel olanı ise yeni gelen abonelere verilen hediyeler. Bimcell Hediye 30 kapsamında; yeni gelen ve hattı aktif olan abonelere 9GB hediye internet, 300 Dakika ve 300 SMS hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen yeni aboneler, hatları açıldıktan sonra BIMCELL BONUS yazarak, 4551 numaralı SMS merkezine mesaj atmaları yeterli oluyor. Hemen kampanya başlıyor ve bilgilendirme mesajı geldikten sonra hatta ilgili hediyeler hemen yükleniyor. Bu şekilde yeni hat alan kullanıcı anında Hediye 30 kampanyasına dahil olarak hediyelerini alabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*