Bimcell Karma Paketler Nelerdir?

Bimcell Karma Paketler Nelerdir?
Bimcell Karma Paketler Nelerdir?

Tüm dünya akıl almaz bir hızla dijitalleşen adeta sanal bir ortamın içine çekiliyor. Elbette bundan herkes nasibini alıyor. Bununla bağlantılı olarak da cep telefonlarımız adeta birer uzvumuz haline geldi. Eğer faturalı bir hat kullanmıyor iseniz her ay internet ve dakikaya erişebilmek için para yükleyip paket yapmanız gerekiyor. Elbette bu hizmeti tüm operatörler veriyor. Ancak kuşkusuz en ucuzunu Bimcell veriyor.

Bimcell, market zinciri olan Bim’in sanal GSM operatörü. Bim diğer marketler arasında ekonomik oluşuyla biliniyor. Bim’in ortaya atmış olduğu Bimcell de aynı unvanı operatörler arasında elde etmiş. Peki Bimcell Karma Paketler nelerdir? Hem dakika hem internet hem de SMS’i ne kadara yapabiliriz?

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell Yeni Yıl Fırsatı

1-Dost Küçük Paketi

Bimcell Karma Paketler arasında ilki dost küçük paketi. İçeriği ise şöyle: 750 Dakika her yöne dakika, 250 SMS, 3 GB internet ve Bimcell’liler arası sınırsız konuşma. Ücreti ise aylık sadece 26 TL. Dost küçük paketinden faydalanmak için, 4551’e DOST KUCUK yazıp göndermeniz yeterli.

Bimcell Karma Paketler Nelerdir?

2- Dost Orta Paketi

Bimcell Karma Paketler listesinde ikinci sırada dost orta paketi yer alıyor. Paketin kapsamında; 750 dakika her yöne, 250 SMS, 6 GB internet ve Bimcelliler arası sınırsız konuşma yer alıyor.  Bu paketin ücreti ise aylık 30 TL. Dost orta paketini yapmak için ise 4551’e DOST ORTA yazıp göndermeniz yeterli.

3- Dost Büyük Paketi

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİMCELL Deneme Kampanyası İle Bedava İnternet

Dost büyük paketi, Bimcell Karma Paketler listesinde 3. sırada. Paketin içeriğinde ise; 750 dakika her yöne, 250 SMS, 9 GB internet ve Bimcelliler arası sınırsız konuşma mevcut. Aylık 35 TL ile Dost Büyük paketine kayıtlı olmak için 4551’e DOST BUYUK yazıp göndermeniz gerekiyor.

4- Dost Mega Paketi

Bimcell Karma Paketler listesinin en kapsamlı paketini, dost mega paketi oluşturuyor. En geniş paket kullanıcılarına; 750 dakika her yöne, 250 SMS, 15 GB internet ve Bimcelliler arası sınırsız konuşma imkanlarını sunuyor. Dost mega paketi ise aylık sadece 43 TL. Paketten faydalanmak için ise, 4551’e DOST MEGA yazıp göndermek gerekli ve yeterli oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*