BİMcell Sahur Kampanyası

BİMcell Sahur Kampanyası
BİMcell Sahur Kampanyası

BİMcell Sahur Kampanyası faydalarından faturasız ön ödemeli tarifelerde yer alan tüm aboneler faydalanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için abonelerin Türk Telekom, TT Mobil, TTNET operatörlerinden en az birinde aboneliği devam etmesi gerekmektedir. Abonelik, konum ve kullanım bilgilerini paylaşarak kullanılmasına, abonelik yer ve hat bilgilerinin firmaların kampanyalarına iletilmesi için onay verilmesi gerekmektedir.

Faturasız müşteriler bu kampanyaya kayıt sırasında herhangi bir TL bakiye yüklemeden de katılabilir. Bununla ilgili herhangi bir şart bulunmamaktadır. Mevcut abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için kampanya kaydı yapmadan önce 48 saat öncesinde ya da kampanya kaydı yaptıktan sonra kampanya geçerlilik süresi dahilinde, tek seferde en az 30 TL üzerinde yükleme yapması gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİMCELL Deneme Kampanyası İle Bedava İnternet
BİMcell Sahur Kampanyası
BİMcell Sahur Kampanyası

BİMcell Sahur Kampanyası Detayları

  • BİMcell Sahur Kampanyası için katılım sağlamak için SAHUR2021 yazıp 5555e kısa mesaj gönderilmelidir. Kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başvuru yapılan hatta SMS ile bilgilendirme yapılacaktır ve gelen bu bilgilendirme mesajının ardından kampanyaya katılım tamamlanarak kampanya dahilinde sunulan data haklarından faydalanmak mümkün olacaktır. Kampanya katılım kaydı başarısız olursa, bu konuyla ilgili yine SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyayı iptal etmek isteyen aboneler yine SMS gönderme yoluyla iptal işlemini tamamlayabilir.
  • Çok koşullara uygunluk sağlayan abonelere kampanya dahilinde 13 Nisan 2021 tarihi ile 12 Mayıs 2021 tarihleri arasında Gece 02.00 ile 06.00 saatleri arasında 10 GB limiti ile ücretsiz internet kullanım hakkı sağlanacaktır. 12 Nisan 2021 tarihinde başlayan bu kampanya dahilinde kayıt yaptıran tüm aboneler, 13 Nisan 2021 tarihi saat 02.00 itibariyle ücretsiz internet hakkını kullanmaya başlayabilir.
  • Kampanya katılım başvuru için işlem yapılabilecek en son tarih 12 Mayıs 2021 saat 01.30 olacaktır. Hat başına kampanyadan yalnızca bir kez faydalanmak mümkündür.
  • Tanımlanan ücretsiz internet hakkı sona ererse, ilgili hatta bulunan tanımlı data paketi ya da faydası devreye girecektir. Eğer böyle bir durum söz konusu değilse mevcut tarife üzerinden ücretlendirme devam edecektir.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell Karma Paketler Nelerdir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*