Bimcell Yükleme Festivali ile Bedava İnternet

Bimcell Yükleme Festivali ile Bedava İnternet
Bimcell Yükleme Festivali ile Bedava İnternet

BİMcell, düzenlediği son kampanya ile faturasız hat sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Kampanyaya katılım sağlamak için belirlenen miktarların altında olmamak kaydıyla, yükleme yapan tüm faturasız hat aboneleri hediye internet kazanıyor. BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bimcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası 

BİMcell tarafından yeni bir kampanya daha duyuruldu. Faturasız hat sahiplerini ilgilendiren bu yeni kampanyada, BİMcell aboneleri yapmış oldukları TL yükleme miktarına göre bedava internet kazanıyorlar. 

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası, 40 TL yükleme yapan faturasız hat abonelerine hediye internet kullanım hakkı veriyor. Bu kampanyadan faydalanmak için tek seferde en az 40 TL yükleyenlere 2 GB internet hediye ediliyor. Tek seferde 50 TL üzerinde yükleme yaparsanız, bu miktar 5 GB yükseliyor.

Bimcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından Faydalanmak

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak istiyorsanız; faturasız BİMcell abonesi olarak kampanyaya katılım SMS’i yollamanız gerekiyor. Bunun için BIMCELL FESTIVAL yazıp 4551’e SMS göndermek kampanyaya katılım için yeterli oluyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİMcell hediye internet nasıl alınır?

Gerekli SMS’i göndererek katılım sağladıktan sonra, 40 TL veya 50 TL yükleme yapmanız halinde yükleme tutarına bağlı olarak BİMcell bedava internet hediyesine sahip oluyorsunuz. Bu kampanya dahilinde verilen internet 30 gün boyunca geçerlidir.

Bimcell Yükleme Festivali ile Bedava İnternet

Bimcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası Detayları

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası detayları aşağıda listelenmiştir;

  • Bu kampanyadan sadece faturasız BİMcell abonelere faydalanabilir.
  • Bu kampanyada gerçekleştirilen TL yükleme miktarına göre, hediye internet miktarı belirlenmektedir.
  • BİMcell Yükleme Festivali’nden faydalanmak için yükleme yapılması gereken tutar, asgari 40 TL olmalıdır.
  • Bu kampanya kapsamında 40 TL ile 50 TL arası yükleme yapan aboneler 2 GB, 50 TL ve üzeri yükleme yapan aboneler ise 5 GB internet hediyesi kazanacaktır. Hediye verilecek internetin geçerlilik süresi 30 gündür.
  • Kampanyadan kazanılan hediye internet, sadece yurtiçi kullanımlarında geçerli olup, hiçbir şekilde kazanılan hak üçüncü kişilere devredilemez.
  • Hediye verilen internet için kullanım süresi dolduğunda kalan kullanım hakkı bulunuyorsa; otomatik olarak silinecektir.
  • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından faydalanan faturasız hat sahipleri, bu kampanyadan ayrılmak istediklerinde IPTAL BIMCELL FESTIVAL yazıp 4551’e SMS göndererek bunu gerçekleştirebilir.
  • Kampanya dahilinde kalan BİMcell hediye internet miktarını görmek için KALAN BIMCELL FESTIVAL yazıp 4551’e SMS göndermek yeterlidir.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİMCELL Deneme Kampanyası İle Bedava İnternet

Bu kampanyadan ayda sadece bir kez yararlanma hakkı bulunmakta olup, herhangi bir şekilde bir sonraki aya kullanılmayan hediye hakkı devredilmeyecektir. BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası hakkında kampanyayı iptal etme durdurma veya değişiklik yapma hakkı tamamen BİMcell’e aittir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*