Salla KazanSen Yap DiyeTurkcell

BiP, Sen Yap Diye Kampanyası Son Hız Devam!

Turkcell sen yap diye bedava internet kampanyası hızını kesmeden devam ediyor. Sen yap diye kampanyası ile bedava internetinizi katlayabilirsiniz. BiP uygulamasıyla #senyapdiye kanalını takip et ve görevlerini yerine getir, bedava internet kazan.

Salla Kazan İlave Hak Kazanma

Salla Kazan bedava internet ve dakika paketleri haftalık almayı biliyorsunuz. Peki, haftalık hakkınıza ilave hak kazanmayı biliyor musunuz? Salla kazan ilave hak kazanarak hediyelerinizi artırabilirsiniz. Salla Kazan 2. hak kazanmak için BiP uygulamasını telefonunuza indirin.

Sen Yap Diye Kampanyası Katlanan İnternet

Turkcell Bip uygulamasındaki #senyapdiye kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. BiP kullanıcıları #senyapdiye kanalını takip ettilçe bedava internet ve dakika paketleri alıyor. #senyapdiye kanalını takip et ve görevlerini yerine getir, sende bedava internet kazan. BiP Bedava internet kampanyaları sürekli kendini güncellemektedir. Yapmanız gereken BiP uygulamasını indirip, #senyapdiye kanalını takip etmek.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Lifecell Hoş Geldin 5GB Paketi 34 TL

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte sizde hediye internet kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(