BİP Yıldızları İle Bedava İnternet Kampanyası

BİP Bedava İnternet
BİP Bedava İnternet

Operatörü Turkcell olan kişiler, sürekli olarak hediye almaya ve hediyelerini kullanmaya alışkın kişilerdir. Kullanıcılar tarafından çeşitli eleştirilere maruz kalan Turkcell, hediye konusunda son derece bonkör davranmaya devem etmektedir. Son dönemde Turkcell tarafından üretilen BİP uygulamasını kullanan kişilere çok sayıda farklı hediye sunulmaktadır. Bedava internet hediyeleri de bunlardan bir tanesidir.

BİP Bedava İnternet

Turkcell kullanan kişilerin cep telefonları üzerinden birçok işlemi kolayca yapma imkânı bulunmaktadır. Bunların ilki TL yükleme ve fatura ödeme işlemleridir. Telefonlarına BİP uygulamasını indiren kişiler rahatlıkla ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra mevcut paketlerinde kalan dakika ve internetlerini görme şansları da olacaktır. Tüm bu etmenleri kullanmak için BİP uygulamasının indirilmesi yeterli olur.

bip bedava internet kampanyası
bip bedava internet kampanyası

Turkcell, BİP uygulamasının hızla yayılmasını ve daha çok kullanıcıya ulaşmasını istediğinden sürekli olarak bedava internet kampanyaları düzenler. BİP uygulamasını ilk defa indiren kişiler bedava internet kazanmayı hak edeceklerdir. Benzer bir şekilde hatlarını 4.5G uyumlu hale getiren kişiler de BİP üzerinden bedava internet kazanırlar.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 100 Mbps internet Kampanyası

Son dönemde bedava interneti kalıcı hale getirmek ve Turkcell BİP uygulamasının hızla yayılmasını sağlamak isteyen marka, özel bir yarışma üretmeye karar vermiştir. BİP Yıldızları kampanyası ile birlikte BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirilen işlemler kullanıcılarına belirli puanlar kazandırır. Kazanılan bu puanlar ile birlikte bedava internet kazanma şansı elde edilmiş olacaktır.

BİP Yıldızı Nasıl Olunur?

Turkcell BİP uygulaması kullanıcılarının 1 haftalık tüm hareketlerini kaydeder. Bu kaydedilen hareketlere göre de onlara bir puan verecektir. BİP uygulamasını telefonlarına indiren kişiler sonrasında attıkları her mesaj için 1 puan kazanmaya başlayacaktır. Mesajlaşırken BİP uygulamasını kullanan herkes bu puanları kazanmaya başlayabilmektedir. Puanı alabilmek için mesajlaşacağınız kişilerin de BİP uygulamasını kullanıyor olması şarttır.

Benzer bir şekilde BİP uygulaması üzerinden konuşma işlemleri de gerçekleşebilmektedir. Özellikle görüntülü konuşma imkânının sunulduğu BİP uygulaması ile birlikte kullanıcılar internetlerini kullanarak yakınları ile görüntülü konuşma şansını elde ederler. BİP uygulaması ile yapılan konuşmaların saniyesi 2 puan kazandıracaktır. Böylece daha hızlı bir şekilde puanlar birikebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Kaçmaz Paketler 5 GB internet 19 TL

BİP uygulamasını arkadaşlarına öneren kişiler bu sayede arkadaşlarının programı indirmesini sağlayabilmektedir. Eğer BİP uygulamasının indirilmesi için gönderilen davetiyelere tıklanarak uygulama indirilirse bu durumda göndericilere 1 puan kazandırmaktadır. Ancak gönderilen davetiye ile BİP uygulaması ilk defa indiriliyorsa bu durumda alınacak puan tam 2500 puan olacaktır.

Uygulamadan bedava internet kazanmak için diğer insanların da uygulamayı kullanmaya teşvik edilmesi gerekmektedir. Mesajlaşmalarını uygulama üzerinden gerçekleştiren kişiler rahatlıkla puanları toplarlar. Asıl amaç farklı kişilerin de bu uygulamayı kullanmasını sağlayarak 2500 puanlık ödülün kazanılmasıdır. Kazanılan puanlar her hafta sonunda toplanır. Toplanan puanlar sonrasında kullanıcıların uygulamanın yayılmasına ne kadar katkı sağladığı da belli olmuş olur.

BİP Yıldızları Bedava İnternet Nasıl Alınır?

BİP uygulamasını sürekli olarak kullanan ve bu sayede çok yüksek seviyede puan toplayan kişiler, topladıkları puanlarla birlikte bedava internet alabilirler. Yüksek puanlar toplandığı takdirde 5 GB internet alma hakkı elde edilecektir. Bütün bir ay uygulamayı kullanmaya devam eden kişiler aylık 20 GB’ın üzerinde bedava internet kazanma şansını elde edebilirler.

Değerli Turkcell aboneleri, daha fazla bedava internet, kampanya ve tarife hakkında bilgi almak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*