BTK Akademi Turkcell 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

turkcell 6gb bedava internet
turkcell 6gb bedava internet

BTK akademi, tüm bireysel ve faturalı ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılarına Turkcell 6GB bedava internet hakkı tanımlamaktadır. Söz konusu kampanyadan faydalanabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı önemli kriterler vardır. Bunlardan biri de Turkcell kullanıcılarını, BiP’in keşfet kısmında yer alan BTK Akademi kanalını takip ediyor olmaktır. BTK akademi kanalını takip eden hat sahiplerinin edindikleri hakkı btkakademi.gov.tr yönünde geçerli olarak kullanabileceklerdir. Kampanya 6 Ağustos tarihinde yeniden açılmıştır ve 3 ay boyuna da geçerliliğini sürdürecektir. Bu kampanyadan bireysel ya da kurumsal olması fark etmeksizin ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar faydalanabilirler. Data haklarının ise kampanyadan faydalanma hakkı yoktur. Kampanya devam ettiği sürece otomatik yenileme söz konusu olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları Başlıyor

BTK Akademi Turkcell 6GB Kampanyasından Kimler Faydalanabilir

BTK akademi kampanyası 2 ay boyunca geçerlidir. Paket sadece yurt içinde kullanım için geçerli olup, yurt dışı kullanımlarda ekstra ücret ödemesi yapılması gerekecektir. Paket kapsamında elde edilen hakların üçüncü şahıslara transfer edilme hakkı kesinlikle yoktur. İnternet paketinin aşılması durumunda tarife aşım ücretinin ödenmesi gerekir. Paket kapsamında verilen hakların kullanımı sadece hat sahipleri için geçerli olacaktır. Bu nedenle ticari bir gelir elde etme ya da elde edilen hakların satılması gibi bir durum söz konusu kesinlikle söz konusu olamayacaktır.

turkcell 6gb bedava internet

BTK Akademi Turkcell 6GB Kampanyası Faydaları

BTK Akademi Turkcell 6GB bedava internet kampanyasından faydalanma hakkı bireysel ve kurumsal kullanıcılar için geçerlidir. Data paketi internet erişim noktası kullanılarak elde edilen bağlantılarda da BTK akademi 6GB kampanyasının kullanımı geçerli olacaktır. Kampanya sona erdiğinde, elde edilen tüm haklar da son erecektir. Böyle durumlarda paket ücreti kampanya kapsamı dışında ödenerek kullanılabilir. Detaylar için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Hoşgeldin 2 GB Paketi 27 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*