Çiçek Sepeti Türk Telekom Kampanyası

Çiçek Sepeti Türk Telekom Kampanyası
Çiçek Sepeti Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom ve Çiçek sepeti işbirliği ile 10 Mart 2021 ile 10 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerli %15 indirim kampanyası başlatıldı. Çiçek sepeti Türk Telekom kampanyası indirimi ve Çiçek sepeti indirim kodunu nasıl alınacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Çiçek sepeti Kampanyası

Türk Telekom Çiçek sepeti kampanyası Türk Telekom’un ev telefonu, internet ve bireysel mobil aboneleri, seçili ürünler arasından Ciceksepeti.com adresi üzerinden yaptıkları alışverişlerde faydalanabilirler. Bu kampanya dahilinde açılan ürünlerde %15 indirim fırsatı uygulanmaktadır.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Çiçek sepeti Türk Telekom kampanya indiriminden faydalanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, verilen talimatları yerine getirerek Çiçek sepeti indirim kodu almalıdır. Bunun için Türk Telekom Bidünya fırsat mobil uygulaması ya da online işlemler bana özel menüsünden fırsat kodu alınabilir. Ayrıca SMS ile CICEKSEPETI yazıp boşluk bırakarak TCKN yazıp SMS göndererek de fırsat kodu alınabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom EBA Ücretsiz 8 GB internet alma

Türk Telekom Çiçek sepeti kampanyası dahilinde, %15 indirimin geçerli olduğu rozetli ürünleri www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler linkinden görebilirsiniz. Fırsat kodunu aldıktan sonra ciceksepeti.com adresi üzerinden rozetli ürünlerden dilediğinizi seçerek, sipariş verirken karşınıza çıkan “İndirim kodu ekle” alanına bu kod girilmelidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri ciceksepeti.com üzerinden yaptıkları alışverişlerde seçili ürünlerde geçerli olmak üzere %15 indirim fırsatından yararlanıyor.

Çiçek Sepeti Türk Telekom Kampanyası
Çiçek Sepeti Türk Telekom Kampanyası

Çiçek sepeti Türk Telekom Kampanya Detayları

Çiçek sepeti Türk Telekom kampanya detayları hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Çiçek sepeti Türk Telekom kampanya süresi 10 Mart 2021 – 10 Nisan 2021 tarihleri arasında ciceksepeti.com adresinde yer alan rozetli ürünlerin satın alınmasında geçerli olacaktır.

• Ciceksepeti.com’da rozetli ürünlerde yapacağınız tüm alışverişlerde %15 oranında indirim uygulanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom’dan Tam Senlik Tarifeler ve Gel Dene Kampanyası

• Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinden biri olmak gerekmektedir.

• Rozetli ürünlere www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler linki üzerinden ulaştıktan sonra kampanya kodu ile birlikte rozetli ürünler seçilip, sipariş ver butonuna tıklayarak, burada açılan alana fırsat kodu girilmelidir.

• Mevcut kampanyanın başka bir indirim kodu veya promosyon ile birleştirilmesi mümkün değildir.

• Şifrelerin tek kullanımlık olması sebebiyle,yapılan alışverişlerin iptali veya iadesinde indirim geçerli olmayacaktır.

• Türk Telekom Mobil Online İşlemler Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al butonundan Indirim kodu alınabileceği gibi cep telefonundan CICEKSEPETI TCKN yazılarak SMS gönderilerek de alınabilir. 

• Çiçeksepeti ve Türk Telekom, Çiçek sepeti Türk Telekom kampanyası ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*