Coco-Cola İle Daha Daha İnternet Kampanyasından Bedava İnternet

Coco-Cola ile daha daha internet
Coco-Cola ile daha daha internet

Soğuk içecek denildiğinde akla gelen ilk marka olan Coco-Cola, operatör firmaları ile yaptığı anlaşma sayesinde herkese 1 GB’a kadar internet dağıtmaya hazırlanıyor. Coco-Cola ürünlerini kullanan kişiler üzerinde yer alan şifreleri gerekli numaralara mesaj olarak göndererek bedava internetin sahibi olabilir. Özellikle genç nesil tarafında çok sevilen marka, artık popülerliğini en üst seviyelere kadar rahatlıkla çıkaracaktır.

Coco-Cola İle Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Genelde bedava internet kampanyaları belirli operatörler için yapılmaktadır. Özel markalar, bedava internet dağıtacakları bir kampanya hazırlığında olurlarsa yalnızca belli başlı operatör firmalarından birisiyle anlaşırlar. Böyle bir sınırlama getirmek istemeyen Coco-Cola tüm operatörleri kapsayan bir kampanya ile karşımıza çıkıyor.

Coco-Cola-bedava-internet
Coco Cola bedava internet

Coco-Cola markası tarafından üretilen kutu içeceklerin üzerinde açma halkaları yer almaktadır. Açma halkalarının üzerine şifreler basılırken bu şifreler ile bedava internet kazanma şansı ortaya çıkar. Coco-Cola tarafından düzenlenen kampanyada boş şifre bulunmazken bedava internet kazanma şansı %100 olacaktır. Ancak kazanılan internetin miktarı konusunda bir kesinlik bulunmaz.

Hangi Coco-Cola Ürünleri Kullanılabilir?

Coco-Cola markası denildiğinde akla ilk olarak kola gelir. Son derece normal bir durum olsa da Coco-Cola markası kampanyasını yalnızca kolayla sınırlamamış ve diğer kutu içecekleri tüketen kişilerin de kampanyaya katılmasını sağlamıştır.

Coco-Cola tarafından üretilmiş olan;

  • Coco-Cola orijinal tat 330 ml. kutu içecek,
  • Coco-Cola şekersiz 330 ml. kutu içecek,
  • Fanta 330 ml. kutu içecek,
  • Sprite 330 ml. kutu içecekler kullanılarak bedava internet kampanyasına katılmak mümkün olmaktadır.

Bu ürünlerin tamamının açma halkalarında şifreler bulunurken bu şifreler ile kampanyaya katılım sağlanmaktadır. Kampanya dahilinde sunulan bedava internetlerin miktarı içeceklere göre değişiklik göstermemektedir. Her içecek, 1 GB’a kadar bedava internet sunabilir.

Coco-Cola-bedava-internet-kampanyası
Coco-Cola bedava internet kampanyası

Coco-Cola Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Gösterilir?

Coco-Cola tarafından sunulan bedava internetin kazanılabilmesi için ilk olarak belirlenen içeceklerden bir tanesinin satın alınması gerekmektedir. Alınan içeceklerin açma halkalarında bir şifre yer alır. Coco-Cola tarafından bu kampanyaya özel olarak kurulan “Daha Daha” sitesine giriş yapılarak şifreler kullanılabilmektedir. Kampanyanın kullanılabilmesi için siteye üye olunması gerekir.

Siteye girdikten sonra sol kısımda yer alan kampanyayı seçen kişiler sayfanın alt kısmında yer alan “Kod Girmek İstiyorum” kısmına tıklamalıdır. Karşılarına gelen ekrana telefon numaraları ve şifrelerini giren kişiler 250 MB ya da 1 GB internetin sahibi olacaktır. Hali hazırda bu içecekleri düzenli olarak kullanan kişiler için muhteşem bir kampanyadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Atlantis Bowling Oyun indirim Kodu

Coco-Cola Bedava İnternet Kampanya Detayları Nelerdir?

İlk olarak Coco-Cola bedava internet kampanyasında herhangi bir operatör sınırlandırılmasının olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Bunun sonrasında kampanyadan bedava internet kazanımı için insanların kutu içecekleri satın alması gerekir. Açma halkalarında 8 haneli bir şifre bulunurken bu şifrenin internet üzerinden girilmesi şarttır. SMS yoluyla kampanyaya dahil olunamaz. Kampanyanın kullanımı için siteye üyelik şartı bulunur. Kazanılacak internet miktarı 250 MB ya da 1 GB olacaktır. Bu internet günlüktür ve aynı gün içerisinde kullanılması gerekir. Aksi halde tanımlanan internet otomatik olarak silinecektir. İnsanların her gün 1 defa kampanyayı kullanma hakkı bulunmaktadır. Kampanya ile kazanılan internetler yalnızca yurtiçinde kullanım için geçerlidir.

Coca-Cola internet Kampanyası

Coca- Cola tüm dünyada üretim yapan içecek firmalarının başında gelmektedir. Üretime başladığı yıllarda klasik Coca- Cola asitli içeriğini piyasaya çıkarmış ve günümüzde hala pek çok kişinin mutlulukla tükettiği içeceklerden birini piyasaya sunmuştur. Bu hamlesinden sonra başka firmalar da muadillerini üretmeye çalışsa da Coca- Cola her zaman kola üretiminin öncüsü firma olmaya devam etmiştir. Bunun nedenleri arasında tadı kadar müşteri ilişkileri de yer almaktadır. Coca- Cola müşterilerine maksimum düzeyde yardımcı olmak isteyen, yani müşteri memnuniyetini oldukça fazla önemseyen bir kuruluştur. Bu sebeple diğer markalar ile olan işbirlikleri doğrudan tüketicilerini memnun edecek birer promosyona dönüşmektedir. Her sene belli zamanlarda farklı kampanyalar ile daha çok müşteri çekmeyi hedeflemektedir.

Coca-Cola internet Kampanyası 2020

Coca- Cola 2020 senesinde senenin ilk kampanyası olarak 20 Ocak tarihi itibariyle başlayıp 31 Mayıs gece yarısında bitirmek üzere daha daha internet kampanyası isimli bir internet kampanyasına imza atmıştır. Bu internet kampanyası sonucunda tüm operatörlerden tüketicilere 330 ML olan kutularda Coca- Cola, Fanta ve Sprite açma halkalarının altında olan sekiz haneli kod ile bedava internet kazanabilecekler. Bedava internetin boyutu da 250 MB ile 1 GB arasında değişiklik gösterecek. Üstelik boş yok!

Daha daha Coca- Cola ile bol bol internet kazanmak isteyen kişiler hem enfes Coca- Cola asitli ürünleri ile içeceğe doyacak hem de yirmi dört saat boyunca internete doyacak. Bunun için yapılması gereken tek şey 330 ML olan Coca- Cola marka ürünlerden almak ve açma halkasında bulunan sekiz haneli kodu DAHA DAHA sitesine girmek. Daha sonra herkes hem içeceğin hem de internetin tadına varacak.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Yanımda indir 5 GB Hediye Kazan!

Daha Daha Coca-Cola internet

Coca- Cola internet promosyonu verirken bunu Daha daha internet sloganıyla yapmakta ve DAHA DAHA internet sitesi üzerinden kampanya kodları ile kişisel verileri toplayıp tüketicilerine kazandıkları hediyeleri vermektedir. Coca- Cola promosyon ürünleri sayesinde kazanılan internetlerin kullanım süresi sadece yirmi dört saattir. Yirmi dört saatin sonunda kalan internet devretmemektedir. Buna ek olarak bu yirmi dört saat içinde kişiler sadece bir kere kampanyadan faydalanabilirler. Bunun dışında faydalanmaları söz konusu değildir. Aynı zamanda her açma halkasının altında bulunan kod sadece bir kere kullanılabilmektedir. Sistem bu kodları kaydeder ve kodların tekrar kullanılmasını önler.

Coca-Cola 1 GB internet

Daha daha internet kampanyası ile bol bol internet kazandıran Coca- Cola müşterilerinin bu internetten sınırsız faydalanmalarını sağlar. Paketin içeriğinde var olan kısıtlamalar kişilere internet üzerinden bildirilebilmektedir.

Daha daha internet kampanyası sunan içecekler klasik Coca- Cola, Fanta ve Sprite olarak belirlenmiştir. Fakat bunların hepsinin açma halkasında kampanya yoktur. Üzerinde 1 GB’a kadar internet sloganı olan 330 ML içeceklerden almak gerekmektedir. Kampanya bitiş tarihi 31 Mayıs olduğu için sonrasında alınan kutulardaki bedava internetler geçerli değildir.

Coca-Cola İnternet hediyesi

1 GB’a kadar internete ücretsiz kavuşmak bir Coca- Cola ürünü almak kadar kolay. Bu sayede hem Coca- Cola ürünlerinin nefis tadına doymak hem de yirmi dört saat kullanımı mümkün olan internetin keyfine varmak mümkün olacaktır. Üstelik kampanyaya yirmi dört saatin sonunda tekrar başka bir halka altı kod ile katılmak da mümkündür. Coca- Cola daha daha internet ile 1 GB internete kadar internet kazanmak isteyen kişiler Coca- Cola marka içeceklerin 330 ML olanını almalı ve halkanın altındaki sekiz haneli kodu DAHA DAHA sitesine girmelidir. Sitedeki kayıt işlemi istismarı önlemek açısından önemlidir, bu sebeple kayıt olmadan internet gelmemektedir.

Daha fazla bedava internet kampanya, tarife ve paketlerinden haberdar olmak için KAMPANYA sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

12 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*