Digitürk Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim?

Digitürk Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim?
Digitürk Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim?

Digitürk aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız bunun için birden fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Dilerseniz iptal etmek için yazılı bir dilekçe ile Digitürk’e bizzat giderek başvurmanız gerekmektedir. Bu seçeneklerden ilki ve belki de en garanti yolu. Ama siz ben evden iade işlemlerimi gerçekleştirmek istiyorum diyenlerdenseniz sizin için de çeşitli iptal seçenekleri mevcut. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun zorunlu tuttuğu bu prosedürü aşağıdaki gerekli belge ve bilgilerle tamamlayarak gönderdiğiniz takdirde, Digitürk sizinle 24 saat içinde iletişime geçmektedir. Belgelerinizin ulaştığına dair bir mesaj almadıysanız şayet, belgeleriniz ulaşmamış demektir. Bu gibi bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız belgeleri eksiksiz bir şekilde doldurarak tekrar yollayıp iptal talebinizi yenilemeniz gerekebilir. Yine bir geri dönüş alamazsanız +90 (212) 473 73 73 müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak abonelik iptal için bağlanıp bilgi alabilmeniz de mümkündür. Bir başka seçenek olarak Digitürk üyelik iptal dilekçesini 0 (212) 473 99 99 numaraya faks olarak da gönderebilmeniz mümkündür.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  D-smart Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Digitürk aboneliği iptal için dilekçede bulunması gereken bilgiler ve gerekli evraklar ise arkalı önlü nüfus cüzdanı fotokopisi, abone imzası, iptal nedeni, iletişim bilgileriniz ve iptali istenilen aboneliğe ait üyelik numarası ve Digitürk dijital kart numarasıdır.

Digitürk Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim?

Digitürk İptal E-Devlet

E-Devlet üzerinden iptal işlemi sağlamak için, e-devlet sitesine giriş yaparak ana sayfada yer alan Firmalar – Telekomünikasyon – Digitürk – abonelik fesih başvurusu adımlarını takip edebilirsiniz. Buradan yeni fesih başvurusu – iptal başvuru formunu doldurarak ilgili alana yükleyip, başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. Bu işlemin ardından size en yakın Digitürk bayisine giderek cihazınızı teslim ederek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk iptal E-Devlet işlemi bu kadar zahmetsiz ve kolay bir şekilde geçekleştirilebilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Hat İptal Etme

Digitürk iptal Sonrası İşlemler Aboneliğinizin sonlanması ile birlikte cebinize gelen mesaj doğrultusunda Digitürk ekipmanlarınızı iade etmeniz gerekmektedir. Bu ekipmanları iade etmediğiniz takdir de Digitürk size ekipman bedeli faturalandırmaktadır. Digitürk uydu alıcısı, dijital kart, scart/HDMI kablo ve elektrik kablosu ekipmanlarını size en yakın yetkili teknik servis bayilerine götürerek ilgililere teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*