Dijital Çağrı Merkezi 1GB Hediye Kampanyası

Dijital Çağrı Merkezi 1GB Hediye Kampanyası
Dijital Çağrı Merkezi 1GB Hediye Kampanyası

Turkcell dijital operatör uygulaması kullanan müşterilerine 1GB bedava internet veriyor. Çağrı merkezini aramayıp işlemlerini dijital operatör uygulamasından yapanlara haftalık 1GB ücretsiz internet kazanabilir.

Dijital Müşteri kampanyası nedir?

30 gün boyunca Turkcell Çağrı Merkezi’ni aramadan işlemlerinizi Dijital Operatör’den yapan herkese, haftalık 1GB internet hediyesi veren kampanyadır.

Dijital Müşteri 1GB nasıl alınır?

Dijital müşteri kampanyasına katılmak için Dijital Operatör’de müşteriye özel olarak çıkacak bilgilendirme alanında “Kampanyaya Katıl” butonu tıklandığında kampanya başlar, katılım sağlanmış olur. 

Dijital Müşteri Şartları

Djital operatör uygulaması 1GB bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için 01.03.2020 tarihi itibarıyla, son 6 ayda çağrı merkezini farklı 3 ayda en az 1 kere, toplamda en az 3 kere aramış olmak ve dijital operatöre giriş yapmak” kriterlerini sağlayan Turkcell bireysel mobil ses müşterilerimize, kampanyaya Dijital Operatör uygulamasından katıldıktan sonra 30 gün boyunca çağrı merkezini aramamaları durumunda haftalık 1 GB internet hediye edilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell GNÇ Süper 14 GB Tarifesi 59 TL Nasıl Yapılır?

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*