D-smart Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Dsmart Abonelik İptali Nasıl Yapılır?
Dsmart Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

D-smart abonelik iptali için pek çok yol bulunmaktadır. Abonelik sizin üzerine ise D-Smart bayilerine giderek bizzat başvurabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini 444 55 65 veya Dsmart iptal telefon numarası 0 850 266 0 266 arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, gereken adımları öğrenebilir ve iptalinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca iptal başvuru formunuzu faks yoluyla da 0212 478 03 33 numaraya gönderebilirsiniz. İptal işlemi için isterseniz e-posta yolunu seçebilir ve iptal dilekçenizi kimlik fotokopiniz ile info@dsmart.com.tr adresine ulaştırabilirsiniz. İptal dilekçesini D-Smartın şartlarına uygun olarak doldurmalı ve D-Smarta dilediğiniz yolu seçerek ulaştırmalısınız. Unutmadan hatırlatmakta fayda var iptal işlemi yalnızca aboneler ya da vekaletname ile yetkilendirilen kişiler tarafından gerçekleştirilebilmektedir. D-Smart internet ve TV aboneliğiniz varsa ve ikisini de iptal etmek istiyorsanız her ikisi için de ayrı ayrı iptal dilekçesi doldurmanız gerektiğini de hatırlatmış olalım.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Digitürk Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim?

D-smart İptali Edevlet

E-devlet üzerinden de artık kolayca ve zahmetsiz bir şekilde iptal işlemlerinizi tek tuşla iptal edebilmeniz mümkün. Yapmanız gereken e-devlete girip Sunulan Hizmetler başlığı altında bulunan Abonelik Fesih Başvurusu linkine tıklayarak yeni fesih başvurusu kısmına giriş yapmanız. Ardından İptal Başvuru Formunu doldurup ilgili alana yükleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra size en yakın D-Smart bayisine giderek cihazınızı ve elektik kablosunu, modeminizi D-Smart kartlarınızı teslim edip iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından yazılı olarak resmi başvurunuzu yaptıktan sonra faturalandırma işleminiz durdurulur. Ama yine de 7 günlük süre boyunca yayın almaya devam edersiniz.

D-smart Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

D-smart İptali İçin Gereken Tüm Cevaplar

Cayma bedeli: Taahhüt süresi içinde taahhüdünü bozan üyelere cayma bedeli olarak, taahhütlerinin sonlandığı ay itibarı ile almış oldukları indirimlerin toplam bedelleri ve kalan aylarda ödeyecekleri tutarın toplam bedelleri karşılaştırılarak, üyeler açısından daha avantajlı olan tutar kişiye yansıtılır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Millenicom İnternet Abonelik Sözleşme İptali

D-smart iptal dilekçesi: Yazılı iptal talebinde Smartkart numarası ve cep telefonunun yazılı olmak durumundadır. Dilekçeyi nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte imzalı olarak PTT aracılığıyla PK:138 Şişli/İstanbul adresine gönderebilir ya da bayilere şahsen teslim edebilir veyahut 0212 478 03 33 numaralı faks numarasına ulaştırabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*