Dsmart Ev İnterneti 2021 Avantajları Nelerdir?

dsmart ev interneti 2021
dsmart ev interneti 2021

İnternet hizmet sağlayıcı firmalardan olan D-smart uzun yıllardan bu yana hizmet sunan bir kurumdur. Farklı paket seçenekleri, kullanım ücretleri olan firma, ev ve iş yerlerine TV hizmeti de sunuyor. Dsmart ev interneti 2021 kampanyalarya da standart olarak karşınıza çok yerde çıkabiliyor. İnternet için sunduğu hizmeti iki kategori ile sınırlandırmış. Fiber ve ADSL hizmetlerden birini seçebiliyorsunuz. Burada önemli olan konu, binanızın alt yapısı oluyor. Fiber alt yapısı bulunmayan bölgeler için ADSL hizmeti mecburi olarak verilmekte. Bunu belirlemek adına sitede gerekli yönlendirmeler bulunmakta

Dsmart Ev İnterneti Fiyat Avantajı Var Mı?

Dsmart internet paketlerinde seçenekler hız olarak daha geniş kapsamlı sunuluyor. 4 Mbps ile 1000 Mbps hız aralığında seçim yaparak, alacağınız kaliteyi ve dolayısı ile fiyatı belirleme şansına sahipsiniz. Dsmart ev interneti 2021 için kullanabileceğiniz fiyat aralıklarını da hemen size iletelim. 44.90 TL ile başlayan fiyatlar 169.90 TL ye kadar çıkıyor. Ayrıca alacağınız paketin kapsamı 40 GB AKN olarak belirtiliyor. Limitsiz seçenek ise sadece fiber internet sevisinde verilmekte. Daha önce de belirttiğimiz gibi Dsmart aynı zamanda kablolu TV hizmeti sunduğu için internet paketlerini cazip hale getirmek adına TV paketleri ile kombinler hazırlıyor. Evinizde kablolu TV kanalı açığı varsa, internet ile bunu birleştirdiğinizde avantajınızın daha fazla olacağını belirtelim. 

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  ŞOK NET Nedir?
dsmart ev interneti 2021

Kalite olarak Dsmart Ev İnterneti Nasıl?

Uzun yıllardan beri hizmet sunan firma, internet hizmeti konusunda biraz aksak ve hantal bir yapı sergiledi. Bu nedenle de kullanıcı yorumlarında belki de en yüksek şikayeti alan firma diyebiliriz. Ancak asıl işi olan kablolu TV nedeni ile Dsmart ev interneti 2021 kullanımı da azımsanmayacak derecede yüksek. Son dönemde alt yapı ve müşteri hizmetlerine yaptığı inovasyon neticesinde, imajını biraz daha düzelterek, yukarı doğru giden bir ivme yakalamış durumda. Bu özel hizmet paketleri içinde spor, genç ya da sinema paketleri ile birleşmiş olan bir internet hiç de fena bir fikir gibi görünmüyor. Alt yapınızın fiber olduğu alanlarda tercih edilebilecek, kendine özgü özelliklerini kullanabileceğiniz bir servis diyebiliriz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Netspeed Ev İnterneti Fiyatları Ne Kadar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*