EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

eba hediye internet
eba hediye internet

EBA, açılımı Eğitim Bilişim Ağı olarak bilinir. Turkcell tarafından yeni düzenlenen EBA 3GB hediye internet kampanyası kapsamından tüm bireysel ve kurumsal faturalı hat sahipleri faydalanabilmektedir. Bu kampanya ön ödemeli ses hattına sahip kişiler için geçerlidir. BiP’in Keşfet kısmında bulunan EBA kanalı aracılığı ile eba.gov.tr ve de EBA uygulaması kapsamında geçerli olan 3 GB internetin en büyük avantajı ise 2’ye katlanarak kullanım olacağı sunmasıdır. Yani bu EBA 3GB hediye internet kampanyası ikiye katlanarak 6GB olarak sunulur. Öyle ki BiP kanalında abone olan kullanıcılar yalnızda eba.gov.tr ve de EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere ilk aşamada 3GB internet hakkı kazanırlar. 13 Mar 2020 tarihi itibariyle de internet faydası ikiye katlanmış ve kullanıcılara 6GB şeklinde sunulmuştur.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 100 Mbps internet Kampanyası

EBA 3GB Hediye İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir

EBA 3GB hediye internet kampanyasından tüm bireysel ve kurumsal Turkcell hat sahipleri faydalanabilmektedir. Sunulan paketin üst hız limiti 7.2 Mbps olarak belirlenmiştir. İnternet paket aşım ücreti ise tarife aşık ücreti üstünden devam eder. İnternet paketinde ne kadar kaldığını öğrenmek içinse büyük harflerle “Kalan” yazılarak 2222’ye kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. Yapılan bu işlem ise müşterilere tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Söz konusu internet paketinin kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerlidir ve bir sonraki döneme devretmesi mümkün değildir. Ayrıca ticari gelir elde etmek amacıyla da kullanılamaz ya da satılamaz.

EBA 3GB Hediye İnternet Kampanyası Kullanım Koşulları

Eba 3GB hediye internet kampanyası yalnızca internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Söz konusu paket haklarının ikinci kişiye devredilmesi söz konusu olamaz. Kampanyadan bireyse ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcıların faydalanması mümkündür. Data hatları ise EBA 3Gb hediye internet kampanyasını kullanamaz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri Süper Fırsat 10GB Ekstra Paketi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*