En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar

En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar
En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar

En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar özellikle kredi notu düşük olan kişilerin ilgi duyduğu ve araştırdığı konular arasında yer almaktadır.

Günümüzde dijital ortamın yaygınlaşması ile birlikte pek çok banka kredi işlemlerini online bir şekilde yerine getirmektedir. Her bankanın kendisine özgü olarak bir dijital platforma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca pek çok banka dijital ortamdan yapılan küçük meblağlara sahip kredilerde çok fazla bilgi ve belge istememektedir. Özellikle Covid-19 döneminde birçok banka müşterilerine kolaylıkla kredi imkanı sunmuştur. Ancak kredi notu kötü olanlar ya da risk grubunda yer alanlar için bir kısım bankaların kolaylık sağladığını söyleyebiliriz. Bundan dolayı pek çok kişi kolay bir şekilde kredi imkânı sağlayan bankalar üzerine araştırma yapmaktadır. Sizlerde kolay ve hızlı bir şekilde kredi temin eden bankalar üzerinde araştırma yapıyorsanız, yazımızdan detaylara ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar ile ilgili olarak detaylı bir anlatım yapacağız.

En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar

En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar ile ilgili olarak bilgi vermeden önce bankaların kredi temininde dikkat etmiş olduğu hususlardan bahsedeceğiz. Bu hususlar üzerinde yapılan değerlendirmeler ile kredi alıp alamayacağınız belirlenmektedir. Bundan dolayı bu kriterlere oldukça dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Peki, bankalar hangi hususlarda değerlendirme yapar? Hemen sizlere ön plana çıkanları listeleyelim.

 • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi
 • Akbank Direkt Kredi
 • Vakıfbank Anında Kredi
 • Yapı Kredi Anında Kredi
 • İng İhtiyaç Kredisi
 • Enpara İhtiyaç Kredisi
 • İş Bankası Anında Kredi
 • Fibabank Anında Kredi
 • Enpara Anında Kredi
 • Nkolay Anında Kredi

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En kolay kredi veren bankalar ile ilgili olarak listemizi sizlerle paylaşmıştık.  Şimdi bu bankalar arasında en çok tercih edilenlerin, neden tercih edildiği ve nasıl kredi sunduklarını sizlerle paylaşalım. Ayrıca bu bankaların işleyişlerinin ve sağlamış olduğu faiz ve vade oranlarının değişiklik gösterdiğini hatırlatalım.

 • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi: CEPTETEB ihtiyaç kredisi kolay bir şekilde kredi temin etmek isteyenlerin son dönemlerde en çok talep ettiği bankalar arasında yer almaktadır. 18-65 yaş aralığında başvuruları değerlendirildiğini söyleyelim. Ayrıca bu başvuruyu yapabilmek için CEPTETEB bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. CEPTETEB 1.000 TL ile 50.000 TL aralığındaki kredi başvurunuzu değerlendirerek sonuçlandırmaktadır.  Bu kredilerin vade oranının ise 3-36 ayı kapsadığını belirtelim.
 • Akbank Direkt Kredi: Akbank direkt kredi nakit ihtiyacınızı acil olarak karşılamanız için sizlere büyük bir kolaylık sunmaktadır. Kredi notunuzun iyi olması durumunda Akbank çevrimiçi bankacılık ile birlikte sizlere 40.000 TL tutarına kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredi için yine Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Ayrıca krediniz onaylandıktan hemen sonra bu tutarı kullanabilmeniz mümkündür.
 • Vakıfbank Anında Kredi: Vakıfbank sağlamış olduğu kredilerde müşterisi olup olmadığının kontrolünü sağlayarak limit belirlemektedir. Vakıfbank müşterilerine yönelik olarak 30.000 TL ve üstü kredi imkanı sağlarken, müşterisi olmayanlara yönelik ise 9.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra daha yüksek limitlerde kredi talep ediyorsanız, kefil ve ipotek göstermeniz gerektiğini hatırlatalım.
 • Yapı Kredi Anında Kredi: Yapı Kredi üzerinden anında kredi almak için öncelikle ön onay almanız gerekmektedir. Başvurularınızı Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinden ya da şubelerden yapabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama üzerinden de kredi talebinde bulunabilirsiniz. Yapı Kredi anında kredinin en büyük özelliklerinden bir tanesi de ilk ödemenin 3 ay kadar ertelenebilmesidir. Sizlerde Yapı Kredi anında kredi ile birlikte nakit ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.
 • İNG İhtiyaç Kredisi: İNG Bank ihtiyaç kredisinin çokça tercih edilmesinin nedeninin düşük faiz oranı olduğunu söyleyebiliriz. İNG Bank %0,79 faiz oranı ile birlikte pek çok kişinin ihtiyaç kredisinde uğrak noktası olmuştur. Ancak bu tutarda ihtiyaç kredisi elde etmek için kredi notunuzun 1850 ve üzeri olması gerekmektedir. Eğer bu şartları karşılıyorsanız sizlerde düşük faiz oranı ile birlikte hızlı ve kolay bir şekilde krediye sahip olabilirsiniz.
 • Enpara İhtiyaç Kredisi: Enpara gelir belgesi olmayanların en çok talep ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca havale ve EFT ücreti kesintisi olmaması da birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Enpara üzerinden çekmiş olduğunuz kredi için 14 günlük cayma hakkınız bulunmaktadır. 1.000 TL ile 60.000 TL aralığında kredi temin edebilmeniz mümkündür. Ayrıca Enpara tarafından oldukça uygun vade imkanı sağlanmaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Asgari Ücretle Geçinmenin 6 Yolu
En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar
En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar

PTT Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT Kredi Başvurusu, son zamanlarda kolay ve hızlı bir şekilde kredi almak isteyenlerin sıkça araştırdığı bir konudur. PTT üzerinden kısa mesaj ile birlikte kredi almanız mümkündür. Bunun için cep telefonunuz mesajlar bölümüne girin, PTT boşluk kimlik numaranızı yazın. Daha sonrasında ise bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Kredi durumunuz değerlendirilerek sonucuna göre sizlere bilgi verilmektedir. Eğer gelir belgesine sahipseniz bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde kredi alabilmeniz mümkündür.

Bankaya Gitmeden Kredi Çekilir Mi?

Bankaya gitmeden kredi çekebilmeniz mümkündür. Özellikle Covid-19 pandemisi ile birlikte pek çok bankanın dijital dönüşüme girerek müşterilerine kolaylık sağladığını söyleyebiliriz. Online sistemler üzerinden talep etmiş olduğunuz bankadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalar bu online sistem üzerinden sizlerden bazı bilgi ve belgeleri talep edecektir. Sizde bu bilgi ve belgeleri bildirip çevrimiçi bankacılığı kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sonuç olarak bankaya gitmeden kredi imkanından faydalanabilmeniz mümkündür.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Hangi Banka Kaç Para Kredi Veriyor?

Hangi bankanın ne kadar kredi vereceği durumunun çeşitli nedenlere göre değişiklik yaptığını belirtelim. Bankalar sizlerin gelir durumu ve kredi notu gibi pek çok hususu kontrol etmektedir. Yapılan bu kontrollerden sonra kredi limiti belirlenmekte ve başvuru sonuçlandırılmaktadır. Ayrıca bankaların iç işleyişinde olan farklılığında kredi limitine doğrudan etki ettiğini söyleyebiliriz. Kredi limiti üzerine başvuru yapmadan önce bankanız ile yapacağınız ön görüşme sizleri daha doğru ve net bir şekilde yönlendirecektir.

Aktif Bank Sicili Bozuk Olana Kredi Veriyor Mu?

Aktif Bank, gelir belgesine sahip olmayan birçok kişinin kredi başvurusunda bulunduğu bankalar arasında yer almaktadır. Online sistem üzerinden başvuruları değerlendiren bu sistemin pek çok kişi tarafından tercih edildiğini dile getirebiliriz. Kefilsiz ve herhangi bir belge talep edilmeksizin sizlerde Aktif Bank üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Aktif Bank’ın kredi taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirerek sonuçlandırdığını da söylemek mümkündür. Yüksek tutarlı kredi limitlerinde ise, kefil ve ipotek teminatı sunmanız gerekebileceğini hatırlatalım.

En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar

En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar ile ilgili olarak sizlere detaylı olarak bilgi sunmaya çalıştık. Yazımızı özetleyecek olursak, bankalar genellikle sizlerin kredi notuna göre değerlendirme yaparak kredi sunulup sunulmayacağını belirlemektedir. Bunun aksine küçük meblağlar üzerinde yapılan kredi başvurularını ise çeşitli kıstaslar göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaktadırlar. Bundan dolayı sizlere önerimiz önceliğinizin kredi notunu yüksek tutmanızdır. Ayrıca sizlerde bankalara yönelik yapmış olduğunuz kredi talepleriniz ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*