En Ucuz Mobil İnternet Tarifeleri 2021

En Ucuz Mobil İnternet Tarifeleri 2021
En Ucuz Mobil İnternet Tarifeleri 2021

Tüm GSM operatörleri yeni gelen müşterilere ne uygun paketleri sunabilmek için kampanyalar yapmakta, sık sık numara taşıma işlemi ve yeni numara çıkarma sahip olma işlemleri olduğundan dolayı oldukça sık tercih edilen tarifeler haline gelmektedir. Yeni gelen müşterilere özel olarak hazırlanan tarifler genel anlamda en ucuz tarifeler oluyor.

En Ucuz Mobil İnternet Tarifesi 2021

Hal hazırda hiçbir GSM operatörü herhangi bir paket ya da tarifesinde tekil olarak mobil internet servisi sağlamıyor. Sms konuşma veya mobil internet kullanım haklarını bir arada sunmakta. Yeni abonelik ve numara taşıma yapan kişilere özel olan tarifelerde en ucuz mobil internet tarifesi 2021 vodafone kısmında verilmekte. 12 ay taahhüt sözünüze her ay 25 TL tarife ücreti ödeyerek Uyumlu 5 tarifesine geçiş yapabilirsiniz. İçerik te her yöne 250 sms her yöne 750 dakika konuşma ve 5 GB internet bulunuyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfy Efsane Tarifesi 10GB Ayda 29 TL

En Uygun Mobil Tarifeler 2021

İnterneti bol fiyatı düşük tarifeler kullanma istiyorsanız herhangi bir operatöre yeni gelen ya da numara taşıma yapmanız gerekmekte. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell operatörleri de yine yeni gelen ve numara taşıyanlara özel tarifeler sunmakta.

En Ucuz Mobil İnternet Tarifeleri 2021

En uygun mobil tarife 2021 Türk Telekom operatörü tarafında elmas 7 GB tarifesi oluyor. Yeni gelen ya da numara taşıyan kişilere bireysel faturalı ya geçiş sağlayarak 12 fatura dönemi boyunca taahhüt sözüne özel fiyatı 28 TL. Tarife içeriği ise her yöne 500 sms her yöne 750 dakika ve 7 GB mobil internet. 12 fatura dönemi boyunca 28 TL tarife ücreti bulunmakta.

Turkcell operatörü tarafında ise “Süper Fırsat 8 GB” tarifesi oluyor. Aynı şekilde yeni gelen ve numara taşıyan kişilerin 12 ay taahhüt sözüne aylık 49 TL tarife ücreti bulunuyor tarife içeriği ise her yöne 1000 dakika ve 8 GB mobil internet kullanım hakkı, maalesef bu tarifede sms kullanım hakkı bulunmuyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Trabzonspor Fırtına 3 Gb Ekonomi Paketi

Vodafone operatöründe ise “Red 20” tarifesi sizi karşılıyor. Vodafone ilk 3 ay internet üzerinden geçişinizi sağlarsanız ekstra bir indirim sunmakta. Tarifeler arasında en yüksek mobil data hacmine sahip tarife red 20 oluyor. Her yöne 1000 dakika, her yöne 250 sms ve 20 GB mobil internet kullanım hakkı sunuyor. Tarife bu kullanım hakları yanında sınırsız whatsapp ve Messenger kullanım hakkıda sunmakta yine özel olarak ilk ay ekstra 20gb hediye ediyor. 12 ay taahhüt sözüne ilk 3 ay 50TL geri kalan dönemler için ise 59 TL tarife ücreti bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*