Garanti BBVA İle 1 GB Bedava İnternet

Garanti BBVA ile 1 GB bedava internet
Garanti BBVA ile 1 GB bedava internet

Garanti Bankası müşterilerine BBVA İle 1 GB Bedava İnternet veriyor. Bankalar ve iletişim operatörleri sürekli olarak ortak kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle bankaların akıllı telefon uygulamalarının hayatımıza girişi ile birlikte bu ortaklık çok daha ileri bir düzeye taşınmıştır. Garanti BBVA da rakiplerinin önüne geçerken kullanıcılarına bedava internet dağıtmayı tercih eden bankalar arasındaki yerini aldı. Bu doğrultuda operatör ayrımı olmadan tüm Garanti BBVA kullanıcıları bedava internet kazanabilmektedir.

Garanti BBVA İle 1 GB Bedava İnternet Nedir?

Ülkemizde çok sayıda müşteriye sahip olan bankalardan olan Garanti BBVA tüm operatörler ile ortak bir kampanya düzenlemeye karar verdi. Kendi kullanıcılarını operatörlere göre ayırmayan banka Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile yeni bir kampanyaya başlarken herkese 1 GB internet dağıtmayı planlıyor.

Mobil kullanımın artması bankaların çalışanlarına ve şubelere ödedikleri ücretleri düşürdüğünden bankalar tarafından istenen bir durumdur. Birçok banka, kullanıcılarının işlemlerini mobil uygulamalar üzerinden tamamlamaya başlamasını ister. Garanti BBVA da bu yolda bir adım atarak birçok bankacılık işlemini mobil uygulama üzerinden gerçekleştiren kişilere 1 GB internet sunmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Magnum Hazzı Evde Yaşa Kampanyası İle Bedava İnternet
Garanti 1 GB bedava internet
Garanti 1 GB bedava internet

Garanti BBVA İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Garanti BBVA müşteri olan kişilerin bedava internet kazanabilmesi için ilk olarak mobil uygulamayı indirmesi ve yüklemesi gerekmektedir. Garanti Cep olarak isimlendirilen uygulama hem App Store hem de Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Uygulamanın indirilmesinin ardından giriş işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılması gerekir. Kullanıcılar, kişisel bilgileri ile girişlerini tamamlayarak mobil bankacılığın tüm imkanlarından faydalanmaya başlayabilirler. Kampanya dahilinde 1 GB bedava internet kazanmak için belirli işlemlerin mobil uygulama üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanya dahilinde yapılması gereken işlemler;

  • Para transferleri,
  • Vergi ödemeleri,
  • Fatura ödemeleri
  • Kredi kartı ödemeleri şeklinde sıralanabilmektedir.

Garanti BBVA müşterisi olup Garanti Cep uygulamasını kullanmaya başlayan kişiler uygulama üzerinden bu işlemleri gerçekleştirdikleri anda bedava internetlerini kazanacaklardır. İşlemlerin tamamlanmasının ardından hatlara tanımlanacak olan internet için ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. Garanti BBVA tarafından gerekli işlemler yapılır ve kullanıcıların hesabına tanımlanan bedava internet SMS yoluyla belirtilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Salla Kazan ile Paycell 50 TL Kazan!

Garanti BBVA İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Koşulları Neler?

Kampanya dahilinde bedava internetin kazanılması aşamasında belirli koşullar bulunur. Bunların kullanıcılar tarafından bilinmesi ve bu çerçevede hareket edilmesi gerekmektedir. İlk olarak kullanıcıların Garanti BBVA müşterisi olması şarttır. Operatörlerinin ise hangisi olduğunun bir önemi olmamaktadır.

Uygulamayı indirerek gerekli işlemleri gerçekleştiren kişiler bedava interneti hak ettikleri anda gelecek olan SMS’i beklemeye başlarlar. Bu aşamada Garanti BBVA tarafından sunulan bedava internet direkt olarak hatlara tanımlanmayabilmektedir. Garanti BBVA, kullanıcılarına kazanılan internetin 3 iş günü içerisinde hatlarına tanımlanacağının sözünü vermektedir.

Kampanya kapsamında sunulan işlemlerin tamamında kullanıcılar 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. Ancak bu işlemler yalnızca ilk defa yapıldığında kullanıcılar bedava interneti hak ederler. İlk yapılan EFT ya da havale işlemler, kredi kartı, vergi ya da fatura ödemelerinde bu hediye kendilerine sunulacaktır. Kullanıcıların bu kampanya kapsamında toplamda 4 GB internet kazanma hakkı bulunmaktadır. Bu işlemlerin kaç gün arayla yapıldığının bir önemi bulunmamaktadır. Tüm işlemler aynı gün yapılırsa hediye internetin tamamı da aynı gün hatlara tanımlanacaktır.

Daha fazla bedava internet kampanya, tarife ve paketlerinden haberdar olmak için KAMPANYA sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*