GS Destek 1GB Hediye İnternet Kampanyası

gs destek 1gb hediye internet kampanyası
gs destek 1gb hediye internet kampanyası

GS destek 1 GB hediye internet kampanyası tüm bireysel faturalı hat sahiplerinin yanı sıra hazır kartlı Sarı Paket, Kırmızı Paket ve de Şampiyon paketlerdeki müşteriler için geçerli bir kampanya olarak biliniyor. Kampanya kapsamında ise söz konusu müşterilere, Galatasaray’ın yenmiş olduğu her maçta günlük olarak 1 GB hediye internet anında hatlara tanımlanır. Galatasaray maç kazandığında 1 GB hediye internet ortalama 24 saat içerisinde müşterilerin hattına tanımlanır. Kampanyanın aktif duruma geldiği andan itibaren geçerli olduğu da unutulmamalıdır. Ayrıca otomatik yenileme söz konusu kesinlikle değildir. GS Destek 1 GB hediye internet kampanyası bitmesinden sonra veya kampanya sürecinin sona ermesinden sonra müşterilerin kayıtlı olduğu başka bir kampanyanın olmaması durumunda kullanımlar müşterilerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Ücretsiz Limitinde Durma Kampanyası
gs destek 1gb hediye internet kampanyası

GS Destek 1GB Hediye İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir


Galatasaray destek paketi kapsamında sunulan 1GB hediye internet kampanyasından tüm sarı paketliler, kırmızı paketliler, şampiyon paketliler ve de bireysel faturalı hat sahipleri faydalanabilmektedirler. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerlidir. Müşterilerin bu kampanyayı kullanmaya başlamaları için kendilerine bir bilgilendirme mesajının gelmesi gerekir. Bilgilendirme mesajının ardından paket kullanımı anında başlayacaktır. Paket kapsamında sunulan haklar kesinlikle üçüncü kişilere devredilemez. Yalnızca kişisel kullanım için geçerlidir. Ticari gelir elde etmek için kullanılması da satılması da söz konusu dahi olamamaktadır.

GS Destek 1GB Hediye İnternet Kampanyası Kullanım Koşulları


GS destek 1GB hediye internet kampanyası kullanımı müşterilere mesaj gelmesinden hemen sonra başlatılmaktadır. Kampanyaya dahil olduktan sonra cep telefonlarına bilgilendirme mesajı gelmektedir. Kampanya kapsamında sunulan faydaların iptal edilmesi durumunda ise elde edilen internet hakkı kullanımı dönem sonunda bitecektir. Daha fazla detay için Turkcell i arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri Süper Fırsat 20GB Plus Paketi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*