Güncel Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet
Vodafone Bedava İnternet

Ülkemizde hizmet veren operatör firmaları arasında yer alan Vodafone kullanıcılarına birçok farklı kampanya sunar. İnsanların interneti çok fazla kullanması sebebiyle bu kampanyaları arasından en çok bedava internet imkânı sunanlar insanların dikkatini çekmektedir. 2020 senesinde bedava internet sunan kampanyaların tamamını öğrenen kişiler uzun süre ücretsiz internetin keyfini sürebilir.

E-Fatura ve SMS Fatura Hizmeti İle Bedava İnternet

Dünyanın mevcut durumunun her geçen gün kötüye gitmesi, insanların çevreyi korumak adına adımlar atmasını mecbur kılar. Ağaçların minimum seviyede kesilmesi için kâğıt kullanımının azaltılması ön görülmektedir. Bunun için de faturaların artık elektronik ortamda alınmaya başlanması çok doğru bir karar olacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları
Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone tarafından kullanılan elektronik fatura ya da SMS fatura kampanyalarına geçiş yapan herkes 15 günlük 1 GB kazanma şansını yakalayacaktır. Bu muhteşem kampanyaya katılmak için EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra mail adresinizi yazmanız ve 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Hiçbir ek ücret ödemeden bu kampanyaya geçebilir ve 1 GB internet kazanabilirsiniz.

En güncel Vodafone bedava internet kampanya, tarife ve paketlerinden haberdar olmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  2020 Vodafone'a Geçiş Avantajları

Faturasız Hatlarda TL Yükleyene Bedava İnternet

İnsanların büyük bir kısmı artık faturalı hatları kullanmaya başlamıştır. Ancak eski alışkanlıklarından kurtulamayan ve faturasız hatları daha rahat bir şekilde kullanan kişiler TL yüklemesi yaparak telefonlarını kullanırlar. Vodafone tarafından faturasız hatlara özel bedava internet kampanyası yer almaktadır.

Kampanyaya katılım için tek seferde en az 35 TL yüklemesi yapılmalıdır. Her ay yalnızca 1 defa kullanılabilen bu kampanyada 35 TL yatıran herkese 2 GB internet hediye edilmektedir. Bu muhteşem hediyeyi Vodafone kullanıcıları 1 ay boyunca doyasıya kullanabilmektedir. Kampanyaya katılım için ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kısa süre sonrasında onay mesajı gelir ve bedava internetiniz hattınıza tanımlanabilir.

Vodafone Bedava İnternet 2020
Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Yanımda Uygulaması İle 1 GB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcısı olmanıza rağmen hala Vodafone Yanımda uygulamasını indirmediyseniz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu harika hediyeyi alabilmek için ilk olarak App Store ya da Play Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın yüklenmesi ve giriş işleminin yapılması gerekir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone ve Otovınn İşbirliği İle Bedava İnternet

Giriş işlemlerinde kullanıcılardan bir şifre istenirken şifreyi almak için yalnızca “S” yazarak 7000’e SMS atabilirsiniz. Giriş işlemi için gerekli olan şifre kısa süre içerisinde sizlere SMS ile gelecektir. Bu şifre ile giriş yaptığınız anda hattınıza 1 GB internet tanımlanır. Bu interneti 1 ay boyunca doyasına kullanabilirsiniz.

Her Hafta Salla Kazan İle Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarında olduğu gibi Vodafone kullanıcıları da Salla Kazan kampanyası üzerinden bedava internet kazanabilmektedir. İlk olarak Vodafone Yanında uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamanın içerisine girildiğinde Salla Kazan kampanyası için özel bir simge bulunurken bu simgeye basılarak özel sayfaya giriş yapılır. Telefonu uygulamanın gösterdiği şekilde sallayan tüm kullanıcılar hediyeler kazanacaktır. Hediyelerin içerisinde bedava dakika ve SMS de bulunduğundan her zaman internet kazanmak mümkün olmayacaktır. Ancak kampanya kapsamında 2 GB’a kadar bedava internet bulunur ve sıklıkla hediyeler arasından kullanıcılara sunulur. Gelen hediye internetin miktarı ve kullanım süresi anında SMS olarak kullanıcılara sunulacaktır. Her hafta bu muhteşem kampanya tercih edilebilir.

Güncel Salla Kazan Kampanyalarından haberdar olmak için Salla Kazan kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*