KampanyaVodafone

Little Caesars Orta Boy Pizza Vodafone İndirimi

Vodafone cepte avantaj kampanyası ile Little Caesars pizzadan indirim kazanabilirsiniz. Vodafone Little Caesars pizza indirim kodu nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Little Caesars pizza indirim kodu nasıl alınır?

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasından ilgili kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan” tuşuna basılarak alınan şifre Little Caesars’ta telefon ve internet üzerinden verilen siparişlerde kullanılabilir.

Vodafone Little Caesars Kampanyası

Kampanya 13 Şubat 2020 -31 Mart 2020 arasında geçerlidir. Görseller temsilidir.Kampanya kapsamında Orta Boy Klasik Pizza 21,9 TL olacaktır.

Her kod tek seferde alınacak olan Orta Boy Klasik Pizza için geçerli olacaktır. Alınan kodlar 31 Mart 2020 sonrasında geçerliliğini yitirir.

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasından ilgili kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan” tuşuna basılarak alınan şifre Little Caesars’ta telefonla ve internet üzerinden verilen siparişlerde kullanılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfy Efsane Tarifesi 10GB Ayda 29 TL

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte sizde hediye internet kazanabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı