Magnum Hazzı Evde Yaşa Kampanyası İle Bedava İnternet

Magnum bedava internet
Magnum bedava internet

İletişim operatörleri sürekli olarak farklı markalar ile yapılan anlaşmalar sayesinde kullanıcılarına bedava internet imkanı tanımaktadır. Bazı markalar belirli bir operatör ile anlaşırken bazıları tüm operatörlerden kampanyalara giriş imkanı sunmaktadır. Hepimizin çok sevdiği Magnum bu yaz bedava internet dağıtırken bunu herhangi bir operatör ile sınırlandırmayı tercih etmeyen markaların başında geliyor.

Dondurma denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden bir tanesi hiç kuşkusuz Magnum. Muhteşem lezzeti ile sıcak yaz günlerinde bizleri ferahlatan Magnum aynı zamanda bedava internet vermeye hazırlanıyor. Havaların ısınmasıyla dondurma tüketmeye başlayacak olan kişiler, tercihlerinin Magnum’dan yana kullanırsa 1 GB bedava internet kazanabilirler.

Magnum bedava internet kampanyası
Magnum bedava internet kampanyası

Magnum Çekiliş 2020

Her yıl düzenli olarak Magnum tüketmeyi tercih eden kişiler artık klasikleşen çekiliş dönemlerini beklemektedir. Çubuklardaki şifreyi göndererek otomobil gibi büyük hediyeler kazanmayı isteyen kişiler, tercihlerini her zaman Magnum’dan yana kullanırlar. Bu sene de büyük bir çekiliş yapmaya hazırlanan Magnum, öncesinde bedava internet kampanyası ile müşterilerinin çubuklardan eli boş dönmemesini sağlamaya karar verdi.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Salla Kazan Hediye Seçme Özelliği Nasıl Yapılır?

Kampanya dahilinde belirlenen Magnum ürünlerinden bir tanesini alan ve şifreyi gönderen kişiler anında 1 GB ya da 250 MB internet kazanabilmektedir. Bu sayede tüketilen tüm dondurmaların tüketicilere ekstra getirileri olacaktır. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullanıcıları bu kampanyaya katılım gösterirken rahatlıkla bedava internetlerini kazanabilirler.

Kampanyaya Dahil Edilen Magnum Ürünleri

Bedava internet kampanyasını kullanmak isteyen kişilerin belirlenmiş olan Magnum modellerinden bir tanesini satın alması gerekmektedir. Aksi halde içerisinde bir şifre bulamayacaklar ya da buldukları şifre geçersiz olacaktır. Kampanya dahilinde bedava internet kazanmak isteyen kişilerin;

 • Magnum Classic
 • Magnum Badem
 • Magnum Beyaz
 • Magnum Antep Fıstık
 • Magnum Double Çikolata
 • Magnum Double Karadut&Böğürtlen
 • Magnum Cookie
 • Magnum Yakut
 • Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz
 • Magnum Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık
 • Magnum Mini Classic, Mini Badem
 • Magnum Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel
 • Magnum Mini Cookie&Badem
 • Magnum Mini Beyaz&Classic
 • Magnum Mini Yakut&Beyaz
 • Magnum Mini Black&White ürünlerinden bir tanesini tüketmesi gerekmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Selfy KFC indirim Kodu nasıl alınır?

Magnum Şifre Gönderme 2020

Kampanya dahilinde bedava internet kazanmak için yapılması gereken işlemler son derece kolaydır. İlk olarak satın alınan dondurmaların büyük bir zevkle tüketilmesi gerekir. Dondurmaları bitiren kişiler çubuk üzerinde kendileri için özel hazırlanmış bir şifre bulurlar. Bu şifre ile kampanyaya katılmaları gerekirken şifreler www.magnumicecream.com adresinden gönderilebilmektedir.

Akıllı telefonlarından ya da bilgisayarlarından bu siteye giriş yapan kişiler sitenin üst kısmında yer alan kategoriler arasında “ HAZZI EVDE YAŞA” seçeneğini görecektir. Bu seçeneklere tıkladıkları anda karşılarına kampanyaya katılım ekranı gelmektedir.

İlk olarak çubuklarındaki şifreyi yazan kişiler, sonrasında kişisel bilgileri ile sayfayı doldurmalıdır. Kampanyaya katılım için isim, cep telefonu, mail adresi, bulunulan şehir ve doğum gününün girilmesi gerekmektedir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde giren kişiler kampanyaya katılım işlemlerini gerçekleştirmiş olacaktır. Kampanya dahilinde 1 GB ya da 250 MB bedava internet kazanımı söz konusudur. Katılan tüm kişilere kesinlikle internet sunulacaktır. Kampanya dahilinde hatlara tanımlanacak olan internetler 48 içerisinde aktif olacaktır. Bu konuda bilgilendirme mesajı anında kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Kazanılan bu internetler 1 günlüktür ve harcanılmayan kısmı silinecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*