Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Mart 2020 bedava internet nasıl alınır, Turkcell bedava internet ve Mart 2020 Turkcell bedava dakika kampanyaları hakkında detaylı bilgilendirme yapıyyoruz.

Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri nasıl alınır?

Turkcell Mart 2020 Bedava internet kampanyası ile sizde internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyaları alt başlık halinde aşağıda paylaştık. Size en uygun Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaların tamamı teyit edilmiştir.

Paycell 3 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet 3GB kampanyasından yararlanmak için Turkcell hat kullanıcıları yapacakları Paycell ödemeleriyle toplamda 3 Gb hediye internet kazanabilirler.

Kampanyaya katılmak için 5955’e PAYCELL FATURA yazıp gönderdikten sonra Paycell Uygulaması ile ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapılması gerekmektedir.

Turkcell Bip Ücretsiz 1 GB Nasıl Alınır?

BiP 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Mart 2020 Turkcell bedava internet kampanyalarından bir diğeri olan BiP 1GB bedava internet nasıl alınacağını detaylandırıyoruz. Uçuran paketlere katılım ile 30 gün boyunca BiP kullanımlarından geçerli 1GB otomatik olarak hediye edilir. BiP ile yapılan sesli ve görüntülü aramalar ise 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşecektir. Turkcell müşterilerinin BiP üzerinden yaptıkları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her koşulda internet paketinden harcamadan ücretsiz olarak gerçekleşmeye devam eder.

Sen Yap Diye Bedava İnternet Kampanyası

Mart 2020 Turkcell bedava internet kampanyalarından sen yap diye nedir, sen yap diye bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz. BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip edip, kanalda verilen görevi yerine getirerekKampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip ederek, BiP’ten toplam 20 dk konuşma yapan müşterilerden her gün ilk 50 bin kişi, 24 saat boyunca geçerli 1 GB internet hediyesi kazanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yaani Ücretsiz 1GB Nasıl Yapılır?
Turkcell Sürpriz Nokta nasıl yapılır?

Süpriz Nokta 1GB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet süpriz nokta oyunu ile bedava internet kazanabilirsiniz. Öncelikle BiP uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekir. BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta servisini bulup takip et. Servisin içerisindeki “Oyna”ya tıklayıp, açılan haritada sana en yakın hediyenin yanına git. Hediyeyi bulduğunda, “Kazan” butonuna tıklayıp GB’tan fizy’ye, Lifebox’tan dakikaya kadar çeşit çeşit sürpriz hediye kazan.

Salla Kazan Hak Kazanma

Mart 2020 Turkcell bedava internet salla kazan ile devam ediyor. Salla kazan ile haftalık bedava internet paketlerini alabilirsiniz. Ayrıca ilave salla kazan hakkı almak istemez misiniz? Turkcell BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır.

Turkcell Bizce Kupon Biriktir nasıl yapılır?

Bizce Uygulaması Bedava İnternet Kazanma

Mart 2020 Turkcell bedava internet uygulamalarından yenisiyle tanıştınız mı? Bizce uygulamasıyla bedava internet kazanabilirsiniz. Bizce Mobil uygulaması bölümünden kupon biriktir kampanya sayfasına girerek günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını alabilirler. Her gün kullanıcılar tarafından alınabilecek olan toplam kupon sayısı Turkcell tarafından belirlenir. Kullanıcı günlük sadece 1 adet kupon alabilir.

Dönemsel olarak Uygulama içerisinden Turkcell’in yaptığı ek kampanyalarla aboneler ek kuponlar kazanabilir. Kampanya kapsamında belirlenmiş baremlere ulaşan kullanıcılar isterlerse hak ettikleri faydayı kazanabilirler ya da bir sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirler. Örneğin 15 kupon toplayan kullanıcı isterse günlük 2 GB internet kazanabilir ya da isterse 15 kupon daha toplayarak 3 günlük 3 GB faydasını alabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Hoşgeldin 2 GB Paketi 27 TL

Yaani 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Mart 2020 Turkcell bedava internet yaani uygulaması ile alabilirsiniz. Turkcell yaani uygulamasıyla tanışanlara 1GB bedava internet veriyor. Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. Yaani 1 GB bedava internet sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. 1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir.

GNÇ Çatlak Kazan nasıl yapılır?

GNÇ Yumurta Çatlat 1GB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet gençlere özel 1GB kampanyasından yararlanabilirsiniz. GNÇ kullanıcıları çatlat ile 1GB hediye internetlerini haftalık alabilirler. GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne gelmelisin. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırarak hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlersin. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar gelip yumurtanı kırarak hediyeni kazanabilirsin. Saatlik internet hediyelerinde faydalanma hakkın sen yumurtalarını çatlatır çatlatmaz gelecek bilgilendirme SMS’i ile başlar.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*