Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramında Bedava İnternet Kampanyaları

1 Mayıs Bedava İnternet
1 Mayıs Bedava İnternet

İşçi ve emekçilerin haklarını hatırlattıkları ve mağduriyetlerini dile getirdikleri gün olarak gösterilen 1 Mayıs, tüm dünyada önemli bir şekilde kutlanmaktadır. Ülkemizde de çok uzun yıllardır anlamını en iyi şekilde dile getirecek şekilde kutlanır. Ancak bulunduğumuz olumsuz durumlar işçi bayramı kutlamalarının da önüne geçmiş durumda.

Her yıl düzenli olarak yapılan kutlamalara katılan kişiler 2020 senesinde bunu gerçekleştiremeyecek. Korona virüsü sebebiyle sokağa çıkma yasağının bulunduğu günde bu önemli günü internet üzerinden yaşam fırsatımız olacak. Birçok paylaşımın yapılıp takip edileceği bu önemli günde internet harcamaları da çok yüksek seviyelerde olabilir. Bu sebeple de operatörler bedava internet dağıtımına karar vermiş durumda.

Vodafone İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet

İşçinin ve emekçinin her daim yanında olmayı hedefleyen Vodafone bu sene bunu en iyi şekilde göstermek istiyor. 2020 senesinin 1 Mayıs tarihinde kullanıcılarına 10 GB bedava internet sunan iletişim operatörü, bu sayede kullanıcılarının hiçbir sorun yaşamadan koca bir günü geçirmelerini istiyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom 8 Mart 2020 Dünya Kadınlar Günü

1 Mayıs tarihinin ilk saatlerinden itibaren kullanılmaya başlanacak olan bu internetin alınabilmesi için mobil uygulamanın indirilmesi gerekli. Vodafone hat sahiplerinin birçok farklı işlemi gerçekleştirebildiği Vodafone Yanımda uygulaması bedava interneti alabilmek için kesinlikle indirilmeli. Uygulamaya giriş işlemini rahatça yapan kişiler uygulama içerisindeki kampanya bölümünden 10 GB internetlerini alabilirler.

1 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası
1 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde ramazan ayında kullanıcılarının sorun yaşamamasını sağlarken işçi bayramına ekstra bir hediye ile girmeyi planlıyor. Evlerden çıkamadığımız bu günlerde en güzel hediyelerden bir tanesi olarak gösterilen bedava internet, 1 Mayıs tarihinde tüm Turkcell aboneleri tarafından alınabilir.

Turkcell de Vodafone gibi 10 GB bedava internet vermeye karar veren firmalardan bir tanesi. Dijital Operatör uygulamasını indiren Turkcell aboneleri uygulamaya giriş işlemlerini yaptıktan sonra 10 GB internetlerini alabileceklerdir. Alınacak olan internetin büyük bir kısmının sosyal medya sitelerinde kullanılması planlanıyor olsa da bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İstenen her şekilde internet harcanabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Avcıları Oyunu

Türk Telekom İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet

Abone sayısını her geçen gün arttırmaya devam eden Türk Telekom 1 Mayıs işçi bayramında sunacağı hediye ile kendisini seçene abonelerine bir nevi teşekkür etmek istiyor. Bu tarihte doya doya internet kullanımının olmasını isteyen Türk Telekom 10 GB internet sunan iletişim operatörlerinden bir tanesi.

Online İşlemler uygulaması ile abonelerine ulaşan Türk Telekom bu kampanyasında da aynı yolu kullanmaya karar verdi. Uygulamaya giriş yapan kişiler birçok farklı işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Alacakları bedava internet için atılması gereken adımlar da bu işlemlerden bir tanesidir. Uygulama içerisinde bulunan kampanya kısmından gerekli tüm işlemler yapılarak bedava internet alınabilmektedir.

İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet Detayları

Kampanya kapsamında gelecek olan bedava internetin detaylarını merak eden kişiler için en önemli madde bu internetin yalnızca 1 gün süreyle kullanılabilecek olmasıdır. 1 Mayıs tarihi içerisinde kullanılabilen bu internet gün sonunda silinecektir. Aboneler ne kadar kısımlarını kullanırlarsa kullansınlar kalan kısmın tamamı silinir ve tekrardan tarifede sunulan bedava internet kullanılmaya devam eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*