Otomatik Ödeme Talimatına Turkcell Günlük 5 GB Bedava İnternet

turkcell bedava 5gb internet
turkcell bedava 5gb internet

Türkcell faturalı hat sahipleri, otomatik ödeme talimatı vererek,turkcell günlük 5 gb bedava internet kazanma hakkı elde etmektedir. Bilindiği gibi otomatik ödeme talimatı bankada bulunan vadesiz hesaplar ve de kredi kartı üzerinden gerçekleştirilmektedir Vadesiz hesaplar ve kredi kartlarına otomatik ödeme talimatı verilmesiyle gelen faturalar son ödeme tarihinde otomatik olarak tahsil edilebilmektedir. Bu hem kullanıcılar için büyük bir avantaj hem de kurumlar için bir avantajdır. Kişiler otomatik ödeme talimatı verdiklerinde, fatura tarihini aksatmadan ya da faturaların gecikme zammı uygulanmadan fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Söz konusu kampanyadan ise sadece bireysel ses hattı sahibi müşteriler faydalanabilmektedir. Kazanılan günlük 5GB internet ise sadece yurt içinde kullanılabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BiP, Sen Yap Diye Kampanyası Son Hız Devam!
turkcell bedava 5gb internet

Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir


Turkcell faturası ödemek için otomatik ödeme talimatı vermek için internet bankacılığı üzerinde yer alan menüler kullanılmaktadır. Otomatik ödeme talimatı verebilmek için ilk aşamada müşterisi olunan banka şubesine giriş yapılır ya da işlemler çağrı merkezi üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Otomatik ödeme talimatı verildiğinde bankaların dönemsel olarak hazırladığı kampanyalara da katılım sağlamak mümkün olacaktır. Öyle ki otomatik ödeme talimatı, kart kullanıcılarına da ekstra puan kazanma imkânı sağlamaktadır. Bu hizmet için tek bir internet bankacılığı tercih edilmelidir. Farklı kartlar üzerinden aynı otomatik ödeme talimatı verilmemektedir.

Turkcell Bedava 5GB İnternet Kazan


Turkcell bireyse ses hattı sahiplerine günlük 5GB internet kazanma avantajı sunan eşsiz bir kampanya olanağı sunmaktadır. İnternet bankacılığı ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile vadesiz veya kredi kartlarından otomatik ödeme talimatı veren müşteriler, yurt içinde kullanabilecekleri günlük 5GB internet hakkı kazanma imkânı elde ediyorlar. Detaylar için müşteri hizmetlerinden bilgi alınması mümkündür.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell e-Faturaya Geçenlere Hediye 2 GB

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*