Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası

Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası
Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası

Bilindiği üzere PTTCEL, PTT’nin çıkarmış olduğu GSM operatörü. Kullandığı alt yapı ise Türk Telekom’a ait. PTTCEL, hem halk arasındaki popülerliğini arttırmak adına hem de PTT çalışanlarına ayrıcalık tanımak adına bir kampanya geliştirmiş: Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası.

Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası Nedir?

Eğer ailenizden birisi veya siz PTT’de çalışıyorsanız PTTCELL sizin için, Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası kapsamında gayet ekonomik paketler hazırlamış.

Ailem Mini Paketinde aylık sadece 27 TL karşılığında 5 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS hakkınız bulunuyor.

Ailem Midi Paketinde aylık 37 TL’ye 10 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS’e sahip olabiliyorsunuz.

En geniş paket olan Ailem Maksi Paketi kapsamında da aylık 47 TL’e 20 GB internet, 1500 dakika ve 1500 SMS’i telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası

Peki Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası Kapsamına Nasıl Dahil Olunur?

Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası avantajlarından yararlanmak ise çok basit. Adım adım ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Eğer PTT çalışanı kendiniz iseniz, Yetkili bir PTT merkezine gidip faturalı PTT Ailem tarifesine geçmek istediğinizi belirtin ve PTT çalışanı kimlik kartınızı görevliye ibraz edin. Dilediğiniz tarifeye geçtikten sonra 1788’e SOZ yazan bir SMS atın. Tarafınıza bir SMS iletilecek. O SMS’i gördükten sonra 1788’e tekrar EVET yazarak yeni bir SMS atın.  Böylelikle 12 aylık bir taahhütle Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası içeriklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer siz PTT çalışanı değil, bir yakınınız PTT çalışanı ise yapmanız gerekenler biraz daha farklı. Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası içeriklerinden yararlanmakta olan PTT çalışanın 1788’e PTT AILEM yazan bir SMS göndermesi gerekir. SMS gönderildikten sonra cep telefonuna yalnızca 5 kişi ile paylaşabileceği indirim kodları gönderilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Hayat Tarifeleri

Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası avantajlarından yararlanmak isteyen PTT çalışanı yakını, sekiz haneli kodlardan birisini alarak 1788’e AILEM KOD yazan bir SMS gönderir. Gelen indirim tanımlama mesajı ile birlikte 12 aylık taahhütlü Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*