PTTCell Bedava İnternet 2021

pttcell bedava internet 2021
pttcell bedava internet 2021

Günümüzde pek çok iş ve işlem internet üzerinden yapılmaktadır. Hal böyle olunca birçok kişi internetini yetirememekte ve tarifelerin pahalılığı ile yakınmaktadır. Bunun üzerine birçok kişi ise bolca bedava internet kullanabileceği GSM şirketlerine yönelmektedir. PTTcell de müşteri kazanmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla bedava internet sunan GSM operatörleri arasına ismini yazdırmayı başarmıştır. Sizlerde PTTcell bedava internet 2021 konusunda araştırma yapıyorsanız, yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda PTTcell bedava internet konusundan bahsedeceğiz.

2021 PTTCell Bedava İnternet

Her ne kadar GSM şirketleri müşterilerine yönelik olarak çeşitli kampanya ve avantajları sunsa da, aralarında yaşanan rekabet ile birlikte birçok konuşma, mesajlaşma ve internet paketi bedava olarak sunulmaktadır. Özellikle üşteri sayısını artırmak isteyen PTTcell gibi pek çok firma birçok avantajı müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Sizler için PTTcell bedava internet kampanyalarını listeledik;

Pttcell bedava internet 2021
  • PTTcell Bedava İnternet Kampanyası: PTTcell tarafından faturalı hat kullanan müşterilerine özel olarak hazırlanan bu kampanya birçok müşterinin takdiri ve beğenisi ile karşılaşmıştır. Muhteşem 1 GB internet paketi olarak adlandırılan bu pakete aylık 3 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paketiniz bittikten sonra kalan bir aylık sürede interneti ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.  PTTcell tarafından oluşturulan bu internet paketi bir aylık süre boyunca geçerlidir.
  • PTTcell Uygun Tarife ile Bedava İnternet Kampanyası: PTTcell bedava internet kampanyaları arasında ön plana çıkan bir diğer kampanyası ise, Uygun Tarife kampanyasıdır. Uygun tarife kampanyası ile birlikte sizlerde aylık 2 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, size uygun olan herhangi bir tarifeye geçmeniz yeterli olacaktır. Tarife değişikliğinden sonra hattına aylık ek 2 GB bedava internet tanımlaması yapılacaktır. Sizlerde PTTcell tarafından sunulan Uygun Tarifler ile bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.
  • PTTcell Yeni Hat Alımlarında Geçerli Bedava İnternet Paketi: PTTcell tarafından sunulan kampanyalardan en ç ok tercih edileni yeni hat alımlarında geçerli olan 8 GB bedava internet kampanyasıdır. PTTcell müşteri memnuniyetini sağlamak adına PTTcell üzerinden yeni hat alan müşterilerine birçok avantaj ve kampanyayı sunmaktadır. 8 GB bedava internetin yanı sıra yeni hat alımlarında geçerli 750 dakika ve 750 SMS de hattına tanımlanacaktır. Sizlerde daha uygun fiyatlara tarife edinmek ve birçok kampanyadan yararlanmak istiyorsanız PTTcell’i tercih edebilirsiniz.
  • PTTcell SİM Kartını Değiştirenlere Bedava İnternet Paketi Kampanyası: PTTcell tarafından müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri sayısını artırmaya yönelik harika bir bedava internet paketinin yer aldığını da söyleyebiliriz. PTTcell, SİM kartını değiştiren veya 4.5 G uyumlu SİM kart alanlar için 30 GB bedava internet paketi tanımlamaktadır. Bu kampanya PTTcell kullanan tüm faturalı veya faturasız hatlar için geçerlidir. Oldukça avantajlı olan bu paketten sizlerde faydalanabilirsiniz.
  • PTTcell EKO İnternet Kampanyası: PTTcell tarafından oluşturulan bir diğer bedava internet paketi de 12 ay kalma sözüne yönelik vermiş olduğu EKO internet paketleridir. Türk Telekom alt yapısını kullanarak müşterilerine hizmet sağlayan PTTcell 12 ay kalma sözüne karşılık olarak müşterilerine 1 GB veya 2 GB internet paketi sunmaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom PttCell 1 GB internet paketi 3 TL

PTTcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

PTTcell bedava internet kampanyalarına ilişkin olarak sizlere yukarıda bilgi vermeye çalıştık. Fakat bilmeniz isteriz ki, sunulan bu kampanyalar belirli dönem aralıklarında geçerli olmaktadır. Tam ve doğru bir bilgiye erişmek için PTTcell resmi web sitesini ziyaret edebilir veya PTTcell müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*