Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası

Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası
Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası

Pttcell tarafından faturasız abonelerine sunulan tarifeler arasında yer alan Pttcell bonus kampanyası yeni hat alarak kayıt olan müşteriler için geçerlidir. Her yöne 750 dakika ve her yöne 750 SMS şeklinde olan tarifeye ek olarak 25 GB hediye internet kullanım hakkı verilmektedir. 

Pttcell Bonus Kampanya Koşulları

Pttcell Bonus Kampanyası’ndan kampanyasından faydalanmak için, faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi ile gelmeniz gerekmektedir. Pttcell kampanya koşulları sağlayan tüm faturasız hat aboneleri, öncelikli olarak kampanyaya katılım SMS’i yollamalıdır.

SMS yoluyla kampanyaya katılım gösterildikten sonra, 30 gün boyunca geçerli olacak her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 750 SMS ve 25 GB cepten internet yurtiçinde kullanım hakkı olarak verilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Kampanyalar 2022
Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası
Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası

Pttcell Bonus Kampanya Detayları

Pttcel Bonus kampanya detayları şu şekildedir;

  • SMS göndererek Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası’na başarılı bir şekilde dahil olan ve aylık tek seferde 30 TL ve üzerinde bakiyeye yüklemesi yapan abonelere, açılışından itibaren takip eden 3 ay süresince ilk olarak 30 gün boyunca geçerli olacak 25 GB Pttcell bedava internet data hakkı tanımlanacaktır.
  • Her ay bir kez geçerli olan kampanya, 3 ay boyunca tekrarlanacaktır. Yani bu kampanyadan toplamda 3 kez faydalanmak mümkündür.  Tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yapılmayan aylarda, bu kampanyadan faydalanmak mümkün olmayacaktır.
  • Kampanyaya katılım için Pttcell BONUS yazarak, 1788’e gönderebilirsiniz.
  • Yeni hat tesisi gerçekleştikten sonra hattın aktif hale gelmesinden itibaren 30 gün içerisinde bu SMS atılarak kampanya katılımı sağlanmalıdır.  SMS ile kampanyaya başarılı bir şekilde katılım sağlandıktan sonra, PTTcell tarafından SMS ile gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
  • Tüm kullanımlar yurt için de geçerli olmakla beraber, kampanya dahilinde herhangi bir şekilde değişiklik yapmak hakkı saklı tutulmaktadır. Elde edilen Pttcell hediye internet faydalarının geçerlilik süresi 30 gün boyuncadır.
  • Geçerlilik süresi dahilinde kullanılmayan çok faydalar bir sonraki aya devredilmeden silinecektir. Bir sonraki aya devretmenin mümkün olmadığı bu kullanım haklarının üçüncü şahıslara devredilmesi veya transfer edilmesi de mümkün değildir. Hat başına kampanyadan sadece bir kere faydalanmak mümkündür.
  • Kalan kullanım bilgisi sorgulama için KALAN PTTCELL BONUS yazıp 1788’e göndermek yeterlidir.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  PTTCELL SOSYAL MEDYA KAMPANYASI İLE BEDAVA İNTERNET

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*