Pttcell Hayat Tarifeleri

Pttcell Hayat Tarifeleri
Pttcell Hayat Tarifeleri

Pttcell hayat tarifeleri 28TL den 55TL ye kadar fiyat aralığı olan tarifelerdir. Pttcell Hayat Tarifeleri Kampanyası’ndan faturalı Pttcell Hayat Bronz Tarifesi, Pttcell Hayat Gümüş Tarifesi, Pttcell Hayat Altın Tarifesi, Pttcell Hayat Platin ve Pttcell Hayat Elmas Tarifesi’nde olan hat sahipleri faydalanacaktır.

Pttcell Hayat Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pttcell hayat tarifesi seçiminizi yaptıktan sonra sms yolu ile talebinizi iletmeniz gerekmektedir. BRONZ tarife için 1788 ‘e sms atabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz (müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 6 788). Aylık ücretlendirmesi bronz tarifesi için 28TL dir. (Tüm paketler için aynı yolu izleyebilirsiniz.)

Pttcell Hayat Tarifesini Nasıl Kullanmaya Başlarım?

5 adet olan Pttcell hayat tarifeleri arasından sizin için en uygun olanı seçerek bu işleme başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz tarifeye geçiş işlemlerini tamamlamanız için talebinizi sms ile iletmeniz gerekir ya da müşteri hizmetlerini arayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sms gönderildikten sonra ya da müşteri hizmetleri ile görüştükten sonra, size bir adet onay bilgilendirmesi içerikli sms gönderilecek ve kaydınızın tamamlandığı belirtilecektir. Daha sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası

Geçişi sağlamak istediğiniz pakete geçiş yapabilmek için hattınızın faturalıya geçişiniz onaylamış olursunuz ve 12 ay taahhüt sözü verirsiniz. 12 fatura dönemi boyunca geçmiş olduğunuz tarife bakiyesi hattınıza yansıtılır ve 12 fatura dönemi öncesinde iptal etmek isterseniz ek ceza ücreti tarafınızca ödenmesi gerekir.

Pttcell Hayat Tarifeleri

Tarife Her Ay Otomatik Yenilenir Mi?

Geçiş yaptığınız taifeniz 12 fatura dönemi boyunca her ay otomatik bir şekilde yenilenir. Eğer ki hattınıza tanımladığınız tarifenin hattınıza tanımlı o ay ki ödemesini gerçekleştirmediyseniz kullanımlarınız bir sonraki ay devam eder tarifeniz yenilenir fakat bir fatura dönemi daha ödememeniz halinde hattınız kullanıma kapanır ve tarife ücretinize ek olarak açma kapama bedeli eklenir.

Pttcell hayat tarife İptali İçin Ne Yapmalıyım?

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom PttCell 1 GB internet paketi 3 TL

Pttcell hayat tarifesi iptali için müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız gerekmektedir. Tarifenizin taahhüt süresinden önce iptal etmek isterseniz ek cezai ücret ödemeniz gerekmektedir. Taahhüt bitiminde iptal için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*