Pttcell Kampanyalar 2022

Pttcell Kampanyalar 2022
Pttcell Kampanyalar 2022

Pttcell paketler ne kadar, neler günümüzde özellikle bu operatöre geçmek isteyen kişiler tarafından sık sık sorulan konulardan bir tanesidir. 1840 yılından bu yana hizmet veren ve ülkemizin köklü kurumlarından bir tanesi olan PTT günümüzde sadece posta seçenekleri sunmamaktadır. Bunun yanı sıra banka ve lojistik hizmetleri de yer almaktadır.

Bunlara ilave olarak, 2013 yılından bu yana Pttcell markası ile mobil iletişim imkanları da vermektedir. Ana hatlarıyla bunlar,

 1. Pttcell Star Tarifeleri Kampanyası,
 2. Pttcell Yıldız Tarifeleri Kampanyası,
 3. Pttcell Bonus Kampanyası,
 4. Pttcell E-Fatura Haftalık 5 GB Kampanyası,
 5. Pttcell İşyerim Tarifeleri Kampanyası,

Şeklindedir. Pttcell paketler bunların dışında da yer almaktadır. Bunların dışında zaman içerisinde yeni kampanyalar da düzenlenmektedir. Eğer bunları sürekli takip ederseniz, farklı imkanları da görebilirsiniz. http://www.pttcell.com.tr/kampanya linkine tıklayarak, bunlara doğrudan ulaşabilirsiniz.

Pttcell Star Tarifeleri Kampanyası

Pttcell Star Tarifeleri ilgili koşulları sağlayan kişiler tarafından KULLANILABİLİR. Bunun için,

 1. Pttcell Star 2 GB Tarifesi,
 2. Pttcell Star 6 GB Tarifesi,
 3. Pttcell Star 12 GB Tarifesi,
 4. Pttcell Star 20 GB Tarifesi,
 5. Pttcell Star 40 GB Tarifesi,

İçinde bulunanlar yararlanabilmektedir. Kampanyadan her bir hat sahibi sadece bir kere yararlanabilir. Taahhüt süresi sona erince, abone tekrar taahhüt vermezse ilgili hatta tanımlı olan farklı bir paket, fayda bulunmuyorsa tarifenin güncel olan aylık sabit fiyatı üzerinden ücretlendirme uygulanır.

Pttcell Kampanyalar 2022
Pttcell Kampanyalar 2022

Pttcell Yıldız Tarifeleri Kampanyası

Pttcell Yıldız Tarifeleri kampanyası, belirli faturalı tarifelerde bulunan aboneler tarafından kullanılabilir. Bunlar değişkenlik gösterebilmekte olup ana hatları ile şöyledir;

 1. Pttcell Yıldız 4 GB Tarifesi
 2. Pttcell Yıldız 8 GB Tarifesi
 3. Pttcell ıldız 12 GB Tarifesi
 4. Pttcell Yıldız 18 GB Tarifesi
 5. Pttcell Yıldız 25 GB Tarifesi
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Nedir ve Pttcell Hediye İnternet

Bu tarifelere belirtilen kanallar ile gelen ve taahhütte bulunan abonelere, kampanya çerçevesinde tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dahil 30 TL indirim hakkı sunulur. Söz konusu kampanyadan, her bir hat yalnızca bir kez yararlanabilmektedir.

Pttcell paketler için taahhüt süresi dolduktan sonra, abone tekrar taahhüt vermezse; hatta tanımlı fayda, paket bulunmuyorsa tarife güncel olan aylık sabit ücret üzerinden fiyatlandırılır.

Pttcell Bonus Kampanyası

Pttcell Bonus Kampanyası, faturasız tarifelerden birine yeni hat tesis ile gelen kişiler tarafından kullanılabilir. Eğer koşullar sağlanıyorsa, SMS atarak kullanıma başlanabilir. Bu çerçevede 30 gün geçerli olan yurt içi her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 25 GB internet kullanımı sunulur.

Bundan faydalanmak istiyorsanız, Pttcell BONUS yazarak, 1788’e yollayabilirsiniz. SMS yeni bir hat satın aldıktan sonra, 30 gün içinde mesajı yollamalıdır. Kayıt başarılı bir şekilde yapılınca, bilgilendirme yapılmaktadır. Bilgilendirme mesajı ardından faydadan da yararlanılabilir.

Eğer kampanya kaydı başarısız olursa bu konuda da yine bilgilendirme yapılmaktadır. Dolayısıyla mesajın okunması gerekir. Geçerlilik süresinin sonuna gelindiğine kullanılmayan haklar varsa bunlar sonraki aya devretmemekte, silinmektedir. Ayrıca kullanımları haklarının 3 şahıslara transferi de bulunmamaktadır.

Her bir hat, Pttcell paketleri içinde bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Eğer kampanyaya katılmaya hak kazanmışsanız, KALAN PTTCELL BONUS yazıp 1788’e yollayarak kalan kullanım bilgisine ulaşabilirsiniz.

Pttcell E-Fatura Haftalık 5 GB Kampanyası

Pttcell paketleri arasında olan bu kampanya çerçevesine, mevcut basılı fatura kullanıp 2 Mart 2022 itibariyle e-fatura aboneliğine başlayan mobil bireysel faturalı müşterilerine, bir hafta boyunca geçerli 5 GB olarak sunulmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Turkuaz 9GB Paketi 750 Dakika 30 TL

Eğer e-fatura servisinizi aktif ederek, kayıt yapmak istiyorsanız HAFTALIK 5GB yazıp, bir boşluk bırakıp e-mail adresinizi girerek 3008’e SMS atabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz müşteri hizmetlerini arayıp bilgi vererek de yararlanabilirsiniz.

Ancak hazırda e-fatura abonesiyseniz, kampanyaya katılım yapılamamaktadır. Sadece basılı fatura alan müşteriler katılım sağlayabilir. 2 Mart 2022 ardından e-fatura aboneliği iptal edilip, sonra tekrar başlanırsa kampanyadan yine faydalanılamaz.

Kullanım hakları farklı hatlara transfer edilememektedir. Eğer kampanyaya katılım sağlamışsanız, kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazarak 5555’e kısa mesaj atarak sorgulayabilirsiniz. Servis internet kullanımı için 12 saat öncesinin verilerini kapsar.

Pttcell İşyerim Tarifeleri Kampanyası

Pttcell İşyerim Tarifeleri, şartları sağlayan aboneler tarafından kullanılabilmektedir. Bunun için şu tarifelerde bulunmak gerekir;

 1. Pttcell İşyerim Eko
 2. Pttcell İşyerim Süper
 3. Pttcell İşyerim Ultra
 4. Pttcell İşyerim Ultra VIP

Bu tarifeler çerçevesinde, aylık sabir ücretler üzerinden vergiler dahil Eko için 5 Türk lirası, Süper için 62 Türk lirası, Ultra için 81 Türk lirası ve Ultra VIP için 98 Türk lirası indirim hakkı sunulur. Kayıt başarılı bir şekilde yapılırsa, SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Başarısız olunması haline de bilgilendirme olacağı için içerik okunmalıdır.

Bu kampanyadan her hat sadece bir kez faydalanabilir. Taahhüt süresi biterse, abone tekrar taahhüt vermezse; tanımlı bir paket yahut fayda bulunmuyorsa tarifenin güncel aylık sabit fiyatı üzerinden ücretlendirilir.

Eğer Pttcell’in resmi sitesini düzenli incelerseniz, yeni kampanyaları da görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*