Sağlık Çalışanlarına Tüm Operatörlerden 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye Kampanyası

Sağlık Çalışanlarına5 GB İnternet
Sağlık Çalışanlarına5 GB İnternet

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında başlayan ve kısa sürede dünyanın tamamına yayılmayı başaran korona virüsü yaşam tarzımı baştan aşağıya değiştirmiş durumda. Hastalığın minimum insana bulaşması ve minimum sayıda can kaybının yaşanması için hepimiz evlerimizde kalarak bu kötü günlerin geçmesini bekliyoruz.

Biz evlerde kendimizi karantinaya alırken sağlık çalışanlarımızın böyle bir şansı olmuyor. İnsanlarımızın olabildiğince kısa bir süre içerisinde iyileşmesi ve aramıza dönmesi için gece gündüz çalışmaya devam ediyorlar. Sağlık çalışanlarımızın verdikleri bu emeğe teşekkür edebilmek adına iletişim operatörleri tarafından bir kampanya başlatıldı. İlk etapta Turkcell ve Türk Telekom’un başlattığı bu kampanyaya Vodafone da eşlik etti ve sağlık çalışanlarına bedava internet ve dakika hediye kampanyası yürürlüğe girdi.

Sağlık Çalışanlarına Özel 5 GB İnternet ve 500 Dakika Kampanyası Nedir?

Sağlık çalışanlarımıza destek olmak amacıyla tüm operatörler tarafından ortak olarak bu kampanya başlatıldı. Bunu bir yarışa çevirmek istemeyen ve ortak bir kampanya düzenleyen operatörler sağlık çalışanlarının tamamına 5 GB internet ve 500 dakika hediye ediyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Faturalıya Geçiş Katlanan 5 Gb Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak ve bu hediyeyi almak isteyen sağlık çalışanları için herhangi bir kısıtlama getirilmedi. Sağlık çalışanları hangi operatörü kullanırsa kullansın bu kampanyada rahatlıkla faydalanabilir. Kullanılan operatörler içerisinde hatların faturaları ya da faturasız olmasının da herhangi bir önemi bulunmuyor. Tarifelerindeki internet ve dakika miktarları ne olursa olsun tüm sağlık çalışanlarına aynı hediye internet ve dakikalar sunuluyor.

Sağlık Çalışanlarına 5 GB İnternet ve 500 Dakika
Sağlık Çalışanlarına 5 GB İnternet ve 500 Dakika

Sağlık Çalışanlarına Özel 5 GB İnternet ve 500 Dakika Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya dahil olma sürecinde operatörler arasında farklılıklar yer almaktadır. Türk Telekom ve Vodafone, tüm sağlık çalışanı olan abonelerine otomatik olarak bu hediyeyi tanımlama kararı aldı. Türk Telekom ve Vodafone, Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren tüm üyelerinin analizini kendisi yapacak ve bu kişilere hediye internet ve dakikalarını gönderecek.

Sağlık Bakanlığı bünyesinde kayıtları bulunan ancak hediye internet ve dakikasını almamış olan kişiler çağrı merkezlerinden bu hediyelerini alabilirler. Taleplerini belirttikleri anda kendilerine sorulması gereken güvenlik sorularının büyük bir kısmı geçilecek direkt olarak bu talepleri alınacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Youtube 5 Gb 15 TL Paketi

Turkcell kullanıcılarının ise kampanyaya SMS ile kayıt olması gerekmektedir. Sağlık çalışanlarının zamanını çok fazla almak istemeyen Turkcell, SAGLIKCALISAN yazıp 2200’a SMS gönderen kişilere bu hediyeleri sunmaktadır. Kayıt işlemleri sonrasında kontroller yapılacağından hediyelerin hatlara tanımlanması biraz süre alabilmektedir.

Sağlık Çalışanlarına Özel 5 GB İnternet ve 500 Dakika Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Kampanyaya katılım gösteren çalışanların hatlarına 5 GB internet ve 500 dakika direkt olarak tanımlanmaktadır. Tanımlanan bu hediyeler 1 ay süreyle tarifelerine ek olarak sunulmaktadır. 1 ayın sonunda kullanılmayan kısımlar hatlardan silinecektir.

Kampanya dâhilinde sunulan 5 GB internet yalnızca yurtiçinde kullanıma uygundur. Sağlık çalışanlarımızın ülkemizden ayrılma imkânı olmadığından tüm çalışanlar rahatlıkla bu interneti kullanabilmektedir. Kampanya ile birlikte sunulan 500 dakika ise her yönde kullanılabilmektedir. Tarifelerinden önce kampanya dâhilinde gelen hediyeler kullanılacaktır. Ayrıca operatörler tarafından ağlık çalışanlarına özel indirimli tarifeler de uygulanmaya başlamıştır. Kısa bir zaman ayırma imkânı olan sağlık çalışanları daha ekonomik tarifelere de geçiş yapabilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*