Salla Kazan Hediye Seçme Özelliği Nasıl Yapılır?

Salla Kazan Hediye Seçme Özelliği Nasıl Yapılır?
Salla Kazan Hediye Seçme Özelliği Nasıl Yapılır?

Salla kazan ile artık dilediğiniz hediyeyi siz seçebilirsiniz. Salla Kazan hediye seçme özelliği nedir, nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Salla Kazan Hediye Seçme Nedir?

Salla Kazan hakkınızı kullandığınızda size gelen hediyeler arasında tercih yapma hakkınız doğuyor. Salla kazanın size verdiği değil, sizin seçtiğiniz hediye hattınıza tanımlanıyor.

Salla Kazan Hediye Seçme Nasıl Yapılır?

Hediye seçme özelliği ile Dijital Operatör uygulaması üzerinden Salla Kazan ile telefonunuzu salladıktan sonra karşınıza çıkan 2 hediyeden dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hediye hattınıza tanımlanacaktır. Hediye seçme opsiyonundan faydalanmak için cihazınızda Dijital Operatör uygulamasının IOS ve Android v11.3 ve üzeri sürümlerinin yüklü olması gerekmektedir.

Salla Kazan kimler hediye alabilir?

Dijital Operatör Uygulaması’nda Salla Kazan ekranında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun hareket algılama özelliği yoksa ilgili ekrandaki butona basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya dahilinde her hafta hediye kazanma şansınız bulunmaktadır. Her haftanın hediyesi için yukarıda anlatılan işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Cambly İndirim Kampanyası

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*