Şanslı Çark nedir, hediye nasıl alınır?

ŞanslıÇark nedir, hediye nasıl alınır
ŞanslıÇark nedir, hediye nasıl alınır

Şanslı çark uygulaması ile kullanıcılar onbinlerce hediye kazanabiliyor. Şanslı çark uygulaması yanı sıra web üzerinden de kullanılabilir. ŞanslıÇark uygulamasının sahibi Doğuş yiyecek ve içeçek grubudur. Doğuş ürünlerinden çıkan şanslıçark kodlarını girerek hediye kazanabilirsiniz.

Şanslı Çark Kodları

Şanslı çark çevirme kodu nasıl alınır, şanslı çark kodu nedir detaylı bilgilendirmek yapıyoruz.

Şanslı çark uygulamasına girmek için şanslı çark koduna ihtiyacınız var. Şanslı çark kodları doğus yiyeceklerde bulabilirsiniz. Çerez paketlerinde çıkacak şanslı kodu uygulamaya girip çarkı çevirin. Hem iPhone çekiliş hakkı kazanın hemde anında hediyelerden birini kazanın.

Şanslı Çark Patos

Şanslı Çark Patos

Şanslı çarkı çevirmek için patos, cipso ve çerezos paketlerinden birini açmanız gerekiyor. Paket içinden çıkacak kartın üzerinde yazan kodu uygulamaya girmelisiniz.

Şanslı Çark Mobile

Şanslı çark çevirme mobile uygulamasını indirmek için yazı içindeki linkleri takip edebilirsiniz. Şanslı Çark mobile uygulamasının hem android hemde iOs sürümü mevcuttur.

Şanslı Çark apk uygulaması indir

Şanslı Çark apk uygulaması indir

Şanslı Çark uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. ŞanslıÇark uygulamasının android sürümünü indirmek için buraya tıklayınız. iPhone telefon kullanıcıları Şanslı Çark uygulaması iOs sürümünü indirmek için buraya tıklamaları yeterli.

Şanslı Çark Çekiliş Sonuçları

Şanslı Çark iPhone XR 128GB Çekiliş sonuçları belli oldu. 1. Dönüm şanslı çark çekiliş sonuçlarını bu başlık altından paylaşılacaktır.

Şanslı Çark Çekiliş Sonuçları

Şanslı Çark Kodları Hile

Şanslı Çark çevirme uygulamasının hilesi var mı soruları çokça geliyor. Şanslı çark hile sorusuna net bir yanıt verelim. Şanslı çark çevirmenin hilesi yoktur. Şanslı çark kodunuzu girerek çıkacak hediyenizi alabilirsibniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  GS Destek 1GB Hediye İnternet Kampanyası

Şanslı Çark Bedava İnternet

Şanslı çark çevir ile ücretsiz internet alabilirsiniz. Şanslı Çark kodunu uygulamaya girdikten sonra çarkı çevirin ve hediyenizi bekleyin.

Turkcell Şanslı Çark

Turkcell şanslı çark çevirme ile turkcell bedava internet alabilirsiniz. Şanslı Çark bedava internet yanı sıra konuşma paketide kazanabilirsiniz. Turkcell aboneleri ; Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Günlük 1 GB, Aylık 4 GB mobil data paketi veya Günlük 30 dk konuşma paketlerinden herhangi birini kazanabilirler. Kazanılan promosyon paketinin hattınıza yüklendi bilgisi en geç 24 saat içerisinde tarafınıza kısa mesaj ile iletilir

Vodafone Şanslı Çark

Vodafone şanslı çark çevirme ile vodafone bedava internet alabilirsiniz. Şanslı Çark bedava internet yanı sıra konuşma paketide kazanabilirsiniz. Vodafone aboneleri ; Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Günlük 1 GB, Aylık 4 GB mobil data paketi veya Günlük 30 dk konuşma paketlerinden herhangi birini kazanabilirler. Kazanılan promosyon paketinin hattınıza yüklendi bilgisi en geç 24 saat içerisinde tarafınıza kısa mesaj ile iletilir

Türk Telekom Şanslı Çark

Türk Telekom şanslı çark çevirme ile Türk Telekom bedava internet alabilirsiniz. Şanslı Çark bedava internet yanı sıra konuşma paketide kazanabilirsiniz. Vodafone aboneleri; Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Günlük 1 GB, Aylık 4 GB mobil data paketi veya Günlük 30 dk konuşma paketlerinden herhangi birini kazanabilirler. Kazanılan promosyon paketinin hattınıza yüklendi bilgisi en geç 24 saat içerisinde tarafınıza kısa mesaj ile iletilir

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Şanslı Çark Stream 5 TL Hediye Cüzdan Kodu

Şanslı çarktan çıkan hediye strem kodunu aktive edilmesi için; https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode web sitesi ziyaret edilirsiniz. Steam Hesabına giriş yapılır. Tarafınıza kısa mesaj ile iletilen promosyon kodunu karşınıza çıkan ekranda yer alan kutucuğa girin ve ” Devam Et” butonuna tıklayın. Steam Cüzdan Bakiyeniz başarılı olarak yüklenecektir.

Şanslı Çark 1 Aylık Fizy Premium Paket Hediye

Şanslı Çark çevirme Fizy Premium 1 Aylık kazanılan hediye kodun aktive edilmesi için; http://fizy.com/promocode/promo.html?locale=tr web sitesi ziyaret edilir. Tarafınıza kısa mesaj ile iletilen promosyon kodunu karşınıza çıkan ekranda yer alan fizy üyelik kodu alanına girin ve gönder tuşuna basın. 1 aylık ücretsiz Fizy Premium üyeliğiniz aktif edilecektir.

Şanslı Çark 1 Aylık Lig TV (Digiturk) Hediye

Şanslı çark çevirme ile bedava 1 aylık bein sport paketi kazanabilirsiniz. 1 Aylık digiturk kazananlar kodlarını nasıl girecek detaylandırıyoruz. https://www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu linki tıklanarak ilgili alana tarafınıza ulaşan promosyon kodu girilmeli ve son olarak da ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Kampanya şifresi aktive edildiği anda, hediye paket anında aktif olacak ve 30 gün boyunca Eğlence Paketi içeriklerinin yayın hakkını verecektir. Smart TV’den izleme imkanı olmayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için beinconnect ‘e üye olunması gereklidir. Kampanya şifreleri, yurtiçi beinconnect servisi için geçerlidir.

16 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*