Selfycard nedir, Nasıl 5 GB hediye alınır?

Selfycard nedir, Nasıl 5 GB hediye alınır?
Selfycard nedir, Nasıl 5 GB hediye alınır?

Türk Telekom müşterileri için Selfy kredi kartı kullanıma sunuldu. Selfycard kullanıcıları ücretsiz 5 GB internet kampanyasından yararlanabilirler.

Selfy Kart 5 GB internet nasıl alırım?

  • Selfycard’a özel haftalık 5 GB hediyen için kartını Selfy mobil uygulamasına eklemelisin.         
  • Kartı aktive ettikten sonra haftalık 5GB hediyesi hattına yüklenecektir.
  • Bir hafta boyunca geçerlidir.        
  • Bir kişi bir kez kullanabilir.

Selfycard nedir?

Selfy’lilere özel ön ödemeli bir karttır. Yüklediğin bakiye kadar harcama yapabilirsin. Kredi kartı / Banka kartı’nın geçtiği her yerde güvenle işlem yapabilirsin.

Selfycard her yerde kullanılabilir mi?

Kartınızı yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren tüm mağazalarda ve internet sitelerinde kullanabilirsiniz. Diğer bir deyişle, kredi kartı / banka kartı’nın geçerli olduğu her yerde geçerlidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Sağlık Çalışanlarına Tüm Operatörlerden 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye Kampanyası

Selfycard kullanmak için yaş sınırı nedir?

Selfy Card’a sahip olmak ve kullanmak için 12 yaşında olmak yeterlidir. PTT işyerlerinden yapılacak işlemlerde yaş sınırı 15’tir.  

Selfycard’ı nerelerden alabilirim?

Selfycard’ı şu anda sadece D&R mağazalarından satın alabilirsin. Çok yakında tüm Türk Telekom bayilerinden de kartına ulaşabileceksin.

Selfycard kullanmak için bankada hesap açmak gerekiyor mu?

Hayır, gerekmiyor. Selfycard’a herhangi bir sözleşme ya da form imzalamadan ve bankada hesap açmadan sahip olabilirsin. D&R satış noktalarından 9.90 TL’ye alabileceğin Selfycard’ını, İninal’ın tüm noktalarından para yükleyerek kullanabilirsin.

Selfycard  nasıl aktive edilir ?  

Selfy mobil uygulamasındaki Selfy card bölümüne tıklayarak, kartının arkasında yer alan barkod numarasını okutabilir veya kişisel bilgilerini ve kartının son 4 hanesini kendin girerek aktivasyonu tamamlayabilirsin.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*