Sen Yap Diye Kampanyası Sağlık Görevi 1 GB Kazanma

Sen Yap Diye Kampanyası Sağlık Görevi 1 GB Kazanma
Sen Yap Diye Kampanyası Sağlık Görevi 1 GB Kazanma

Turkcell senyapdiye kampanyası sağlımız için görevlerini tamamla ve 1 GB bedava internet kazan. BiP sağlık görevi nedir, sağlık görevi ile bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Senyapdiye Koronavirüs Kampanyası

Sağlık görevi 1 GB bedava internet kampanyası; #senyapdiye koronavirüse karşı biliçlendirme çalışmalarına destek veriyor. Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanan 14 kural videosunu izlemek için kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Kanalımızda videoyu izleyen her gün ilk 10bin kişiye de 1 GB hediye.

1 GB Bedava internet nasıl alınır?

Kampanya 19-29 Mart’2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip eden ve Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanmış, kanaldaki videoyu izleyerek görevi yerine getiren müşterilerden her gün ilk 10bin kişi 24 saat boyunca geçerli 1GB internet hediyesi kazanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 100 Mbps internet Kampanyası

Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.

Bir müşteri kampanya süresince sadece bir kez 1GB kazanma şansına sahiptir. Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*