ŞOK NET Nedir?

ŞOK NET Nedir?
ŞOK NET Nedir?

Yıldız Holding Şirketleri’nin Popüler alışveriş marketlerinden Şok, bu sefer yepyeni bir hizmetle müşterilerinin karşısında! Evlere internet hizmetine başlayan Şok, Türkiye’de bulunan 8 bin 741 mağazasında limitsiz ve taahhütsüz interneti ürün ve hizmet portföyüne eklemiş bulunuyor.

Şok Net Nedir?

Şok Net alt yapısı Alfa İletişim Hiz. Paz. Tic. A.Ş. tarafından sağlanıyor. Müşterilerine 16 Mbps’ye kadar limitsiz ve taahhütsüz internet vaat ediyor. Fiyatı ise aylık 69,90 TL. Şok Net, diğer internet aboneliklerinden farklı olarak ön ödemeli bir satış yöntemi ile piyasaya sunuluyor. Yani, önce parayı yüklüyorsunuz ondan sonra internet hizmetine kavuşuyorsunuz. Böylelikle kullanmak istemediğiniz aylarda, ödeme yapmayarak internet hizmeti de satın almamış oluyorsunuz.

ŞOK NET Nedir?

Nasıl Şok Net Kullanıcısı Olunur?

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Superonline Ev İnterneti Kullanıcı Yorumları

Hem ilk defa abonelik başlatacak olanlar için hem de bir başka operatörden internet hizmeti alıp hizmetini Şok Net kapsamına almak isteyenler için uygulanması gereken 4 adım var:

1- Size yakın bir Şok Market’e giderek kasadaki görevliye Şok Net kampanyasından evinizde yararlanmak istediğinizi iletin ve cep telefon numaranızı paylaşın. Ardından cep telefonunuza gelen kodu görevliye bildirin.

2- Ardından görevliler sizi arayarak abonelik için gerekli bilgileri talep edecekler.

3- Abonelik başvurunuzu yaptıktan sonra en geç 2 gün içerisinde Şok Market’e giderek Aktivasyon paketi satın alın. Artık siz de bir Şok Net kullanıcısısınız.

4- Ardından ön ödemeli bir şekilde başlattığınız abonelikte her ay, ücretini ödeyerek internetinize kavuşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Netspeed Ev İnterneti Fiyatları Ne Kadar

Şok Net Tarifesi Hakkında Detaylar

İnternet hizmeti fiber altyapının olduğu yerlerde kullanılamıyor. Bununla birlikte eğer abonelikten ayrılmak istiyorsanız, diğer ay yükleme yapmayarak ücretsiz bir şekilde abonelikten ayrılabilirsiniz. Abonelikten ayrılmamak için ise 30 günlük sürenin sonunda en az 10 gün içerisine tekrar yükleme yapmanız gerekir. Şok Net, eve gelip interneti kurmak için 30 TL bir hizmet bedeli talep ediyor. Bu ücret ilk abonelik hizmeti verilirken peşin bir şekilde alınıyor

18 Ağustos ile birlikte internet dünyasına adım atan Şok Net, 16 mbps’ye kadar kesintisiz bir şekilde sunmayı vaat ettiği hizmetle alakalı herhangi bir sorun hakkında ilgili merci olarak Alfa İletişim Hiz. Paz. Tic. A.Ş. gösteriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*