Teknosacell Kampanyaları

Teknosacell Kampanyaları
Teknosacell Kampanyaları

Ekonomik konuşmak, bedava internet kullanmak için kampanyalar arayanlara Teknocell de yeni kampanyalarını duyuruyor. Teknosa kuruluşu olan bu operatör, her gün gücüne güç katarak büyüyen genç operatörlerimizden.

Teknocell  kampanyaları ile ilgili olarak en güncel olanları sizin için derledik.

Teknocell BTK Akademi Hediye Internet Kampanyası

Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından düzenlenen BTK Akademi eğitimleri için online eğitim olanaklarını kullanmanıza yönelik bir kampanyadır. BTK Akademi yazarak 5555’e SMS attığınızda, sisteme kayıt olabilirsiniz. 6GB internet mobil iletişim hakkı ücretsiz olarak hemen hattınıza yüklenecektir. Kota sorgulama için KALAN yazarak 5555 e mesaj atabilirsiniz. Kullanım süresinde %80 ve %100 dolduğunda size bilgi mesajı da gönderilerek uyarı yapılacaktır.

Teknocell Engelli, Gazi ve Şehit yakınları müşterilerimiz için %25 İndirim Kampanyası

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Teknosacell'e Gelin Siz de Kazanın

Faturalı ve faturasız hatlara uygulanan bir indirimdir. Kimlik ve raporları ile başvuru yapan Gazi, Engelli ve Şehit yakınlarına katkı olarak hazırlanan bir kampanyadır. Detaylar ve kapmasam dahilinde olanlar Teknocell resmi web sayfasında açıkça belirtilmiştir. Faturasız hatlar için %25 katkı uygulanırken, faturalı hatlara %25 oranında indirim yapılmasını kapsar.

Teknosacell kampanyaları

Teknocell EBA Kampanyası

Eğitim Bilişim Ağı üzerinden eğitim yapan öğrenci ve öğretmenlere yönelik olarak sunula 8GB hediye internet kampanyasıdır. Ücretsiz olan kampanyaya katılım şartları Teknocell web sitesinde belirtilmiştir.

Teknocell YÖK Kampanyası

Faturalı ve faturasız hat sahiplerine sunulan bir kampanyadır. https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinde yapılacak olan kullanımlardan 6 GB ücretsiz olarak, internet otomatik şekilde verilecektir. Bu platformda işlem yapan aboneleri kapsamaktadır. Detaylar sitede yer alıyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Teknosacell'e Gelin Siz de Kazanın

Güncel kampanyaların tamamını sitemizden takip edebilir, avantajlar yakalayarak, hediye internetleri daha hızlı kazanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*