Teknosacell’e Gelin Siz de Kazanın

Teknosacell'e Gelin Siz de Kazanın
Teknosacell'e Gelin Siz de Kazanın

Teknosacell kazandırmaya devam ediyor. Teknosa tarifelerine gelerek kazanmaya başlayın. Üstelik Teknosacell tarifelerine gelenlere cazip hediyeler sunuluyor.

Teknosacell Tarife Detayları

Teknosacell tarife detayları şöyledir;

12 ay taahhüt verilen abonelere 50 TL,  14 Aralık 2020 sonrasında 24 ay taahhüt veren abonelere 150 TL hediye çeki sunuluyor. Bu hediye çekleri tek kullanımlık olmakla beraber Teknosa mağazalarında geçerlidir. Bu tarife Teknosacell ve Türk Telekom tarifelerinden geçişlere kapalı olmakla beraber, aynı zamanda yeni aktivasyonlar için de kapalıdır. Bu tarifeden yalnızca farklı operatörlerden gelen müşteriler faydalanmaktadır.

Kampanya dahilinde belirlenmiş olan fiyatlar 24 ay taahhüt verilmesi halinde geçerlidir. 12 aylık taahhüt verilmesi halinde fiyatlara 6,12 TL eklenecektir. 12 ay taahhütlü tarifelerde fiyat 56,10 TL’dir. Eğer taahhüt verilmezse tarifelerin taahhütsüz tarife fiyatı 81,59 TL’dir. Ayrıca Tekno Transfer Tarifesi’nde Teknosacell Faturalı Tarifeler arasında grup içi konuşma sınırsız olma özelliğine sahiptir. Bununla birlikte 1 GB Ücretsiz Whatsapp hediyesi de vardır. Bu tarifelerin en önemli özelliklerinden biri internet aşımsız olmasıdır. İnternet paketi bittiği zaman internet hızı 128 Kbps’e düşürülmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Teknosacell Kampanyaları
Teknosacell'e Gelin Siz de Kazanın

Teknosacell tarifeleri sizlere bambaşka bir mobil deneyim sunmasının yanı sıra avantajlı hediyeleri ve özellikleri ile oldukça uygun koşullarda sunuluyor. Bu tarifeleri sunmuş olduğu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, siz de hattımızı taşıma işlemi yaparak Teknosacell tarifelerine gelebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*