Türk Telekom 10GB Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 10GB Bedava İnternet 2021
Türk Telekom 10GB Bedava İnternet 2021

Benzersiz kampanyalar yaparak, tüm abonelerini mutlu edebilen Türk Telekom, yine harika kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Özellikleriyle yeni aboneler kazanmak ve mevcut abonelerini korumayı hedefleyen operatör, yeni bir kampanya sundu. Türk Telekom 10 GB bedava internet 2021 kampanyası, Balıkesir ve Çanakkale bölgesinde geçerli olan bir kampanya. Bu illerde ikamet eden kişiler, yeni hat tahsisi ya da hat taşıma işlemi yaparak, kampanyaya dahil olabiliyorlar. Bu şekilde özel olan bu hediyeyi şartları sağlayan aboneler anında kazanabiliyorlar. Sizler de bu illerde ikamet ediyorsanız, hemen kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Balıkesir ve Çanakkale illerinde oturanlar için Efsane Tarifeler devreye giriyor. Türk Telekom mağazalarından yapılacak işlemlerde, Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ya da Selfy Efsane tarifesi 10 GB internet olan birini almanız yeterli olacaktır. Bu şekilde Türk Telekom bedava internet kampanyasından anında yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Kazanılan internet hakkınız hattınıza yüklendiğinde size mesajla bilgi gelecektir. Bu hak kazanıldığı tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün sonunda sonlanır ve mesaj gelir. Eğer daha önce kota dolarsa, mevcut tarifenizden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfycard nedir, Nasıl 5 GB hediye alınır?
Türk Telekom 10GB Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Farklı şekillerde uygulanan kampanyalar gibi bu kampanya da oldukça etkili ve güzel. Kullanıcılar sadece abone merkezlerine giderek, ilgili paketlere geçiş sağlayabilir ya da yeni hat tahsisi yapabilir. Sonrasında Türk Telekom 10 GB hediye internet kazanırlar. Üstelik bu kampanyadan kazanılan GB hediyeler bir ay boyunca geçerli olacaktır. Her hat kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bir kişi birkaç başvuru ve taşıma yapsa da kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanyada verilecek olan hediye sadece bir kez verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*