Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Kampanyası

Türk Telekom 2020 Ramazan Bedava İnternet Kampanyası
Türk Telekom 2020 Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

11 ayın sultanı olarak tanımlanan ramazan ayı geldi çattı. İnsanların oruçlarını tutacakları ve mümkün olduğunca ramazan ayına özel gerçekleştirilen aktivitelere katılacakları bir dönem başlamış oldu. Ancak dünyayı etkisi altına alan korona virüsü her şeyi olduğu gibi ramazan ayını da çok ciddi bir şekilde etkiledi. Türk Telekom bedava internet kampanyasından önce bilmemiz gereken bir konu var ki o da sokağa çıkma yasağı ile başlayan ramazan ayının sonunda virüsten kurtulabilmemiz için olabildiğince evlerimizde kalmaya devam etmemiz gerekiyor.

Dijital iletişim operatörleri her sene ramazan ayına özel hediyeler ve tarifeler hazırlamaktadır. İnsanların sürekli olarak evde olması bu dönem hazırlanacak olan kampanyaları çok daha önemli bir hale getirmiştir. İletişim operatörleri arasından özel hediyelerini açıklayan ilk marka Türk Telekom oldu. Türk Telekom firması, ramazan ayı boyunca kullanmak üzere sunuluna hediye internet ve dakika ile birlikte abonelerinin bu önemli ayı daha iyi bir şekilde geçirmesine yardımcı olmaya çalışıyor.

Türk Telekom 2020 Ramazan Bedava İnternet
Türk Telekom 2020 Ramazan Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

İnsanlar ramazan ayı geldiğinde diğer aylara göre evlerinde daha fazla zaman geçirmeye başlarlar. İftar saatinin oldukça geç olması ve sonrasında insanların dinlenme ihtiyacı hissetmesi çoğu kişinin evde kalmasını sağlamaktadır. 2020 senesinde ise evde kalmamızın sebebi çok daha farklı. Bu sene korona virüsü sebebiyle evlerimizde kalmak zorunda oluyoruz. Ramazanın birçok günü büyük şehirlerimizde sokağa çıkma yasağı ile geçecek. Bu sebeple de internet ve dakikalara hiç olmadığı kadar ihtiyacımız var.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Ramazan ayında birçok kişi sahura kadar oturmayı ve yemeğini yedikten sonra yatarak günü tamamlamayı düşünmektedir. Çalışan insanlar için bunu yapmak oldukça zor olsa da bu karantina dönemlerinde birçok kişi için mümkün olan bir durumdur. Sahura kadar oturmayı planlayan kişiler için Türk Telekom muhteşem bir kampanya sunmaktadır. Kampanya kapsamında tam 10 GB internet ve 1000 dakika ücretsiz olarak abonelerin hesaplarına tanımlanacaktır.

Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Kampanyası Nedir?

Türk Telekom tarafından sunulan ramazan ayı kampanyası gece saat 02:00 ile 06:00 saatlerini kapsamaktadır. Normal şartlarda insanların çok büyük bir kısmı bu saatleri uyuyarak geçirir. Ancak ramazan ayında bu durum daha farklı olacaktır. Bu saatlerde ayakta olan kişiler bolca internet harcayıp sevdikleriyle konuşabilir. Kampanya tam da bu kişiler için hazırlanmıştır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 8 Gb ve 750 Dakika Kolay Paket 30 TL

Kampanya kapsamında sunulan 10 GB bedava internet yalnızca bu saat aralıklarındaki kullanım için geçerlidir. Ancak insanlar ramazan ayında çok geç yattıkları için gün içerisinde de geç uyanırlar. Bu sebeple de gün içerisinde kullanacakları internet ve dakikada düşüşler yaşanabilir. Erken saatlerde işe gitme mecburiyeti olmayan kişiler bu kampanyayı rahatlıkla kullanabilecektir.

Sunulan internetin yanı sıra 1000 dakika konuşma da hediye edilmektedir. Hediye olarak sunulan bu konuşma da aynı internet gibi 02:00 ile 06:00 arasında geçerli olmaktadır. Her yöne sunulan 1000 dakika ile ramazan ayı boyunca insanlar rahatlıkla sevdikleri ile iletişim kurabileceklerdir. Kampanyaya katılım yapmak için telefonların mesaj bölümlerine girildikten sonra “SAHUR” yazılarak 5555’e SMS gönderilmelidir. SMS gönderildiği gibi Türk Telekom tarafından bilgilendirme mesajları ulaşacaktır. Bu mesajlarda da belirtileceği gibi 10 GB internet ve 1000 dakika konuşma ramazan ayı boyunca hediye edilmektedir.

Daha fazla bilgi almak için https://www.bedavainternetevi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*