Türk Telekom 2020 Ramazanda Bedava İnternet Fırsatları

Ramazanda Bedava İnternet Fırsatları
Ramazanda Bedava İnternet Fırsatları

Türk Telekom kullanıcıları yıl boyunca bedava internet fırsatlarını değerlendirerek ek paketler almadan kullanımlarına devam edebilmektedir. Korona virüsünün devam ettiği dönemde ramazan ayının da başlaması ile birlikte insanların internet ihtiyacı maksimum düzeye çıkmıştır. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılama için kampanyalar üreten Türk Telekom kullanıcılarını elinden geldiğince koruma çabası içerisindedir.

Türk Telekom’a Geçen Abonelere Özel 30 GB İnternet

Türk Telekom kampanyalarından faydalanabilmek için ilk olarak Türk Telekom üyesi olunması gerekmektedir. Henüz hattını Türk Telekom’a taşımamış olan ve farklı bir operatör ile çalışan kişiler kararlarını vererek Türk Telekom’a numaralarını taşırlarsa bedava internet kazanabilirler.

Bunun gerçekleşebilmesi için ilk olarak Türk Telekom bayilerine giderek başvuruların yapılması gerekmektedir. Başvurularda hangi operatörden gelindiğinin ya da hangi tarifeye kayıt olunduğunun bir önemi olmamaktadır. Abone olan kişiler BOLBOL yazıp 5555’e mesaj attıkları anda hatları için 30 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS sunulacaktır. İlk ayda bu internetin yalnızca 15 GB olan kısmı sunulacaktır. Kalan 15 GB ise 3 aya bölünerek her ay 5 GB şeklinde sunulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Dönüşen Tarife İle Bedava İnternet
Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet
Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet

Türk Telekom’dan Tüm Abonelere 1 GB Ramazan Hediyesi

Ramazan ayında insanların çok daha fazla internet kullandığı inkar edilemez bir gerçek. Devletimiz de bunun bilincinde olduğundan tüm operatörleri bir araya getirerek bir toplantı düzenledi. Toplantıda operatörlerden kullanıcılarına yardımcı olması istenirken operatörlerin tamamı 1 GB bedava internet vermek konusunda hemfikir oldu.

Türk Telekom tüm abonelerine vereceğini açıkladığı 1 GB interneti almak için abonelerinin Online İşlemler uygulamasını indirmesini istiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ramazan ayına özel 1 GB interneti almak için özel olarak açılmış bölüme girilmesi ve bu şekilde internetin alınması gerekli.

Türk Telekom Online İşlemleri İndirene 1 GB İnternet

Türk Telekom aboneleri hali hazırda Online İşlemler uygulamasını indirmemişse ve ilk defa indirecekse 1 GB ekstra internet kazanabilmektedir. Bunun için telefonlarından Play Store ya da App Store girişini gerçekleştiren kişiler Online İşlemler uygulamasını buradan indirmelidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Avantaj Mobilist Paketler nedir, nasıl alınır?

İlk defa indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra giriş işlemlerini de yapan kişiler 1 GB bedava internet kazanacaktır. Bu internet otomatik olarak hatlarına tanımlanırken Türk Telekom tarafından mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Sunulan bu internet 1 ay süreyle kullanılabilmektedir. Ramazan ayında sunulan kampanyaları kullanabilmek için bu uygulamayı indiren kişiler ekstra 1 GB internetin keyfini sürebilir.

Türk Telekom Sil Süpür İle Ramazan Bereketi

Türk Telekom kullanıcılarının düzenli olarak kullandığı Sil Süpür kampanyası ramazan ayında çok daha bonkör bir hal almıştır. Online İşlemler uygulamasının içerisinde bulunan bu özel kampanya sayesinde aboneler her hafta düzenli hediyeler kazanabilirler. Kazanılan hediyeler arasında dakika ya da sosyal medya kısıtlamalı internet seçenekleri de yer almaktadır. Ancak ramazan ayında yapılan düzenleme ile büyük bir kısmının internet olması sağlanmıştır. Türk Telekom aboneleri bu kampanyayı haftada 1 defa kullanabilmektedir. Her hafta düzenli olarak bu uygulamaya giren kişiler sürekli olarak bedava internet kazanırlarsa ramazan ayındaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecektir. Bu süreçte kazanılan internetlerin süresine dikkat edilmesi gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*