Türk Telekom 23 Nisan Hediye Kampanyası

Turk Telekom 23 Nisan Kampanyası
Turk Telekom 23 Nisan Kampanyası

İletişim operatörleri her yıl önemli günleri atlamadan önemli günlerin başrolünde olan kişilere hediye dağıtmaktadır. Bazı durumlarda belirli kişilere dağıtılan hediyeler bazen tüm kullanıcılar için sunulur. Türk Telekom da önemli günleri kesinlikle atlamayan iletişim operatörlerinden bir tanesi. Diğer önemli günlerde olduğu gibi 23 Nisan gününde de kullanıcılarını verdikleri hediyeler ile sevindirecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihi olan 23 Nisan 1920 ülkemizde Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanmaktadır. Normal şartlarda dünyanın dört bir yanından ülkemize gelen çocuklarımız burada bayramı arkadaşları ile kutlar ve muhteşem zaman geçirir. Ancak bayramın 100. Yılı oldukça kötü bir döneme denk geldi. Dünyanın kalanında olduğu gibi ülkemizde de korona virüsü etkili olduğundan bayramı her zamanki gibi kutlamamız mümkün olmayacak.

Burun geçen bir 23 Nisan bayramı olacağından Türk Telekom bu bayramı elinden geldiğinde iyi bir hale getirmek için çaba sarf ediyor. Yaptığı açıklamada 23 Nisan Perşembe günü tüm kullanıcılarını kapsayacak şekilde bedava hediyeler dağıtacağını açıkladı.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Arayanıbil Plus Kampanyası
Turk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet
Turk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet

23 Nisan Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada herkes ne kadarlık bir bedava internet olacağını merak etmektedir. Genel olarak paketlerdeki konuşma ve SMS sayıları yeterli olduğundan insanlar bedava internet alarak evlerinde kaldıkları bu dönemi çok daha keyifli bir şekilde geçirmek isterler.

Türk Telekom bu önemli günde kullanıcıları için 1 GB bedava internet vereceğini açıkladı. 1 gün süren bir bayram olduğu düşünülürse Türk Telekom tarafından sunulan bu bedava internet oldukça makul seviyede. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamanın devamında hediyelerin yalnızca internet ile sınırlı olmadığı ve bedava dakika ile SMS de verileceğini açıkladı.

Kampanya dahilinde tüm Türk Telekom kullanıcılarına bedava internete ek olarak 1000 dakika her yönde konuşma ve 5000 SMS verilecek. Konuşma ve dakikaları olabildiğince yüksek seviyede tutmaya özen gösteren Türk Telekom bu sayede insanların doya doya birbirleriyle iletişime geçmelerini amaçlamaktadır. 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle dağıtılacak olan bu hediye tüm Türk Telekom aboneleri için geçerlidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Şanslı Çark nedir, hediye nasıl alınır?

Türk Telekom 23 Nisan Hediye Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarafından sunulan hediyeleri almak isteyen kişilerin tek yapması gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonlara indirip yüklemektir. Sunulacak olan hediyeler bu uygulama üzerinden alınabilmektedir.

Birçok Türk Telekom kullanıcısı hali hazırda bu uygulamayı kullanmaktadır. Bu kişilerin tekrar bir indirme işlemini yapmasına gerek olmaz. Uygulaması telefonlarında bulunmayan kişiler Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmektedir. Kısa süre içerisinde indirilip yüklenen Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden rahatlıkla sunulan hediyeler alınacaktır. Sunulan hediyelerin tamamı yalnızca 23 Nisan Perşembe günü geçerli olmaktadır. 24 Nisan saat 00:00 olduğunda sunulan hediyelerin tamamı hatlardan silinecektir. Hediyelerinin tamamını kullanamayan kişiler ertesi gün bu hediyeleri kullanmaya devam edemezler. Oldukça yüksek miktarda bir hediye sunulduğu için birçok kişi hediyelerini bitiremeyecektir. Türk Telekom kullanıcılarının hediyelerini doyasıya kullanmasını istediği için bu seviyede yüksek tutmuştur. Sizler de 23 Nisan günün uygulamaya girerek hak ettiğiniz hediyenizi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*