Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet
Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bir yandan yeni hat sahipleri bir yandan da diğer hatlardan geçiş yapan kişiler tercihlerini Türk Telekom markasından yana kullanırlar. Türk Telekom’un bu kadar tercih ediliyor olması uygun fiyatlı paketlerinin yanında bedava internet kampanyaları düzenliyor oluşudur.

Türk Telekom Hediye İnternet

Bilindiği üzere birçoğumuz akıllı telefonlarımızdan internete bağlanırken 4.5G teknolojisinden faydalanıyoruz. Geçmiş dönemlerde kullanılan 2G ve 3G gibi bağlantılar geride kalmış durumda. Ancak bazı eski telefonlar 4.5G uyumlu değil. Bu sebeple de hala 4.5G teknolojisine geçmemiş olan SIM kartları mevcut durumda. Bu durumdaki SIM kart sahipleri Türk Telekom hediye internet kampanyasından faydalanabilirler.

Turk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet
Turk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının tamamının 4.5G teknolojisine geçiş işlemi yapmasını istediği için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında hatlarını 4.5G teknolojisine uyumlu hale getiren aboneler tam 30 GB bedava internetin sahibi olacak. Kampanyadan alınacak olan internet için ekstra bir şart istenmiyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom 30 GB Hediye Nasıl Alınır?

Telefonunuzun modeli eski olduğu ya da buna zamanınız olmadığı için hattınızı 4.5G uyumlu hale getirmediyseniz sizler için özel bir kampanya var. 30 GB Türk Telekom hediye internet imkânı tanınan bu kampanyada hattınızı 4.5G uyumlu hale getirmeniz ve kampanyaya katılım mesajını atmanız yeterli.

Sizlere en yakın Türk Telekom bayisine gittikten sonra 4.5G uyumlu bir SIM kart istediğinizi söyleyebilirsiniz. Hemen sizlere kartınızın 4.5G uyumlu olan modeli ücretsiz olarak teslim edilecektir. Kendi SIM kartınız ile birlikte giderseniz numaralarınızın silinmesi gibi bir durum ile de karşılaşmazsınız. Direkt olarak yeni 4.5G uyumlu SIM kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni kartınızı kullanmaya başladıktan sonra ilk işiniz bir mesaj göndermek olmalı. Telefonun mesaj bölümüne girdikten sonra 4.5G 30GB yazdıktan sonra 5555’e mesaj gönderin. Bu mesaj ile birlikte 30 GB Türk Telekom hediye internet kampanyasına katılımınız gerçekleşmiş olacak. Kampanyaya katılım sonrasında tam 30 GB internet hattınıza tanımlanacak. Bu kampanyanın onaylanması ile birlikte gerekli bilgilendirme mesajı sizlere ulaştırılacaktır. Gelen internet 1 ay kullanım için sizlere sunulur.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Kampanyası Ne Zaman?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*